Euro
10.1559
-0.05%
Dolar
8.6583
-0.07%
Altın
491.7
0.02%
Borsa
1.389
-0.22%
Bitcoin
377.400
-2.45%
23ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 23 C

  İnsan yüzlü örümcek görenleri şaşırtıyor

  Osmaniye'nin Toprakkale İlçesi'nde insan yüzünü andıran örümcek görenleri şaşırtıyor.
  • İHA
  • 14.08.2015 - 17:17
  İnsan yüzlü örümcek görenleri şaşırtıyor

  Toprakkale İlçesi'ne bağlı Tüysüz Beldesi'nin Aşağı Tüysüz Mahallesi'nde oturan 25 yaşındaki Mehmet Demirci, eşiyle birlikte akşam yemeği yedikten sonra masada insan yüzlü örümcek gördü.

  Beyaz renkli örümceğin insan yüzünü andıran görüntüsü olduğunu ve çok şaşırdığını ifade eden Demirci, "Eşim masanın üstünde bir şey fark etti. Bana seslendi, gittim baktım örümcek. 'Arkası aynen gülen insan yüzüne benziyor' dedi. İyice baktım evet benziyor. Hemen telefonuma sarıldım ve resmini çekmeye başladım. Birkaç tane resim aldıktan sonra bunu kavanozun içine koymaya karar verdim" diye konuştu.

  İnsan yüzlü örümcek görenleri şaşırtıyor #1

  Mehmet Demirci'nin dayısı 55 yaşındaki Muzaffer Ongun ise ilk defa böyle bir şey gördüğünü belirterek, şunları söyledi: "Yeğenim akşam beni aradı insan yüzüne benzeyen bir örümcek gördüğünü söyledi. Kavanoza koyup yanıma gelmesini istedim. Yaklaşık dün akşam saat 6 suları gibi yani 15 saat filan bizde bulunmakta. Beslemek için maydanozun taze yerinden koparıp içine atıyoruz, ekmek ufağı atıyoruz ama su ihtiyacını nasıl karşılıyor bilmiyoruz. Hareket edeceğiz, ne yapacağımızı hayvan severlerimi başka türlü bir yerlere verilmesi mi gerekiyor bilemiyoruz böyle bir durumla ilk defa karşılaştığımız için. İnsan yüzlü örümcek diye internete girdiğimizde karşımıza çıkıyor."

  İnsan yüzlü örümcek görenleri şaşırtıyor #2

  İnsan yüzlü örümcek görenleri şaşırtıyor #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir