Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
362.300
-0.19%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Kurban keserken yaralananlar hastaneye akın etti

  Kurban Bayramı'nın alışılmış manzaralarından biri de hastaneye akın eden acemi kasaplar.. Kurban keserken çeşitli yaralananlar hastanelere akın etti.
  • 04.10.2014 - 12:35
  Kurban keserken yaralananlar hastaneye akın etti

  kasap

  Kurban Bayramının ilk günü bayram namazının ardından kurbanlar kesilmeye başlandı. Kurbanların kesilmesiyle birlikte acemi kasaplar geçmiş bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da hastanelere akın etti.

  "DAMDAM DÜŞTÜM"

  Adana’da, Kurban Bayramının ilk günü kurban keseyim derken kendine zarar veren acemi kasaplar, hastanelerin acil servisine akın etti. Yaralılardan birinin "Damdan düştüm" demesi dikkat çekti.

  KURBAN KESERKEN YARALANANLAR HASTANEYE AKIN ETTİ-GALERİ

  KURBAN YÜZERKEN AYAĞINI KESTİ

  Kurbanı kesme ya da derisini yüzmeye çalışırken yaralanan acemi kasaplar, özel araçlarla hastanelere getirilerek tedavi altına alındı. Kurban yüzerken ayağını kesen bir kişi ambulansla hastaneye getirildi. Acemi kasap kendisini görüntüleyen basın mensuplarına "Çekmeyin" diye tepki gösterdi.

  Kurban keserken yaralananlar hastaneye akın etti #2

  BİR BAŞKA KİŞİ DE DİZ KAPAĞINI KESTİ

  Acemi kasaplar arasında kadın, erkek ve çocukların olması dikkat çekti. Bazı vatandaşlar acemi kasaplığını gizlemek için görüntülenmek istemedi. Bir kişi ise komşusunun kurbanlığını keserken diz kapağını kesti.

  KADIN- ERKEK 60'A YAKIN YARALI HASTANEYE GELDİ

  Bir vatandaş kafası sarılı halde hastaneye geldi.Bir vatandaş kurbanlığı kesmek için yoldan değil de duvardan atlayıp gitmek isterken bileğini kırdı. Saat 10.30’a kadar kent merkezindeki kamu ve özel hastanelere kadın erkek 60’a yakın yaralının geldiği öğrenildi.Kurban keserken yaralananlar hastaneye akın etti #3


  Görüş Bildir