Petrol
114.57
3.10%
Euro
17.5579
0.51%
Dolar
16.3593
-0.03%
Altın
973.21
-0.16%
Borsa
2451
0.00%
Bitcoin
487.515
-0.68%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C

  Pelin Cansızlar Kışın kimdir?

  23 Nisan 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen ve kariyer hayatını farklı alanlarda geliştiren Pelin Cansızlar Kışın, iç tasarım alanında önemli çalışmalarda bulunmuştur.
  • Haber Merkezi
  • 24.03.2022 - 14:53
  Pelin Cansızlar Kışın kimdir?

  Eski SPK Başkanı Prof. Dr. Doğan Cansızlar’ın yeğeni olan Pelin Cansızlar Kışın, 5 yıl önce Türkiye’ye yerleşmiş ve çalışmalarına Türkiye’de devam etmeye başlamıştır. İç tasarım alanında kendisini geliştiren Kışın, Acarkent’te çok sayıda villa ve daire içinin özgün bir tasarıma ulaşmasını sağlamıştır. Peki Pelin Cansızlar Kışın kimdir, kariyer hayatıyla ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

  Ankara’da Dünyaya Geldi

  İç tasarım, güzellik uzmanlığı gibi alanlarda çalışmalarda bulunan Pelin Cansızlar Kışın, 23.04.1983 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kendisi henüz 3 yaşındayken ailesi ile birlikte Hollanda’ya taşınmışlar ve çok uzun bir süre Hollanda’da hayatına devam etmiştir. Türkiye’ye 5 yıl önce dönüş yaparak eğitim aldığı alanlardaki çalışmalarını Türkiye’de sürdürmeye başlamış ve farklı eğitimler de alarak kendisini geliştirmiştir.

  Ailesiyle Hollanda’ya Yerleşti

  Ailesiyle Hollanda’ya yerleştikten sonra eğitim hayatına Hollanda’da başlayan Pelin Cansızlar Kışın, burada farklı eğitimler alarak üniversite hayatını tamamlamıştır. Özellikle eğitim aldığı alanlarda kendisini geliştirmeye devam eden ve tecrübe kazanan Kışın, Türkiye’de de eğitim aldığı sektörlerde dikkat çeken çalışmalarda bulunmuştur.

  Pelin Cansızlar Kışın kimdir? #1

  Business Economie Bölümünde Öğrenim Gördü

  Üniversite eğitimi için Business Economie ve Güzellik Uzmanlığı bölümlerine kaydolan Pelin Cansızlar Kışın, bu alanlarda almış olduğu eğitimler ile kariyer hayatının çeşitlenmesini sağlamıştır. Yerinde saymak istemediğini, bu nedenle ilgi duyduğu alanlarda eğitim almaya devam ettiğini belirten Kışın, içerisinde bulunduğu sektörlere olumlu katkılarda bulunmak istediğini ifade etti.

  İç Tasarım Alanında Önemli Çalışmalarda Bulundu

  Özellikle iç tasarım alanına yönelen ve bu alanda aldığı eğitimleri yenilikçi projeler oluşturmak için kullanan Pelin Cansızlar Kışın, her zaman araştırmacı bir yapıya sahip olduğunu ve yeni projelerinde araştırmacı kimliğini ön plana çıkaracağını belirtti. İç tasarım alanının yanı sıra Sevavni Holding A.Ş.’ye de ortak olan Kışın, yönetici pozisyonunda görev almaktadır.

  Şirketler arası koordinasyon ve yapılanmalarını sağlamak üzere yönetici pozisyonunda bulunan Pelin Cansızlar Kışın, yeni projelerde bulunacağını ve bu projelerle içerisinde bulunduğu sektörde ses getiren çalışmalar gerçekleştireceğini belirtmektedir.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir