taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3571
6.07575
1216.055
93436.43
209.318

Yasemin Allen: Kendimi seksi bulmuyorum

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, bir dergiye verdiği röportajında "Kendimi seksi bulmuyorum" dedi.

30.08.2014 - 20:25..
Yasemin Allen: Kendimi seksi bulmuyorum

yasemin

Yakında yeni dizisi Şeref Meselesi ile Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkacak olan Yasemin Allen, öncesinde Marie Claire ile buluştu, hayatının ve karakterinin bilinmeyenlerini anlattı.

"KENDİMİ SEKSİ BİR KADIN OLARAK GÖRMÜYORUM"

Yasemin Ellen'in röportajından satır başları;

"Oyuncu olmamı kıskanacak ya da hayatımın başka alanlarında bana kısıtlamalar getirecek birini ise asla hayatıma sokmam. İlişkilerde ağzına geleni söylemeyeceksin, sakinliğini koruyacaksın, otokontrolünden çok emin olman lazım. Ne söyleyeceksen öğretici bir şekilde söylemen lazım. Kendimi seksi bir kadın olarak görmüyorum.

YASEMİN ALLEN'DAN GÖRÜNTÜLER

KARŞIMDAKİ ERKEK BANA KENDİMİ SEKSİ HİSSETTİREBİLİR

Karşımdaki erkek bana kendimi seksi hissettirebilir, o yanımı ortaya çıkartabilir ama ben cinselliğimi bir kimlik olarak üzerimde taşımayı sevmiyorum. O saklı bende biraz. Bir kadını seksi kılan da cinselliğiyle iletişiminin doğru olması.Farklı bir şekilde seksi gözükme çabasına girildiği zaman sırıtıyor. Yanlış bir elbise, saç ya da fettan bir gülüş, kimisinin kandığı ama benim itici bulduğum şeyler. Ben fitness yapmaya başladığımdan beri vücudumla daha barışığım. Hareketlerim rahatlıyor, yorulmuyorum, dinç hissediyorum.

SEVGİMİ FİZİKSEL OLARAK DA ÇOK BELLİ EDEN BİR KADINIM

Hayatımda biri var. Ancak daha önceki ilişkimi çok açık yaşadım. Bunun bizim de üzerimizde bir baskısı oldu, o yüzden çok konuşmak istemiyorum. Aşk hissinden yoksun bir insan değilim ama şu anki ilişkimle alakalı büyük cümleler de sarf etmek istemiyorum. Ben aşkı tutkulu, dolu dolu yaşarım. “Sevdim mi tam severim” gibi bir durum var . Sevgimi fiziksel olarak da çok belli eden bir kadınım.

Yasemin Allen: Kendimi seksi bulmuyorum

SENİ SEVİYORUM DEMEK KOLAY

Sarılmayı, öpmeyi severim. İngilizce, Türkçe karışımı cümlelerimden ötürü Türk biriyle ilişki yaşıyorsam tam anlamını bulamıyor söylediklerim. Ben de jestlerimle kendimi anlatıyorum. Hayatımdaki kişi için hediyeler alır, çizimler yapar, güzellikler yaratırım. Konuşmak, “seni seviyorum” demek kolay. Esas olan o sevgiyi hissettirmek.

SEVEBİLDİĞİN KADAR SEVECEKSİN

Aşka inancımı kaybettiğim bir zaman oldu. Gerçek aşkı öğrenmeden önceymiş ama, onu sonradan anladım. “Aşk sadece beynimizdeki kimyasal bir tepki, tutku ise zaten geçiyor” gibi düşündüğüm bir dönemdi. Aşkın geçiciliğinin beni rahatsız etmeye başladığı, aşkın gerçekliğini sorguladığım zamanlardı. Ama bugün, aşkın sonsuza dek süreceğine inanmak istiyorum. Şu da bir gerçek; ilişkiler eskisi kadar romantik değil. Artık kimse birbirine “Sonsuza dek seni seveceğim” gibi sözler sarf etmiyor. Etmesinler de zaten, öyle bir söz vermenin anlamı yok. Sevebildiğin kadar seveceksin.

ERGENLİK, GENÇ KIZLIK BİTTİ

Daha doğru düşünen bir insanım artık. Ergenlik, genç kızlık bitti. Geçmişte hırsla ve elde etme isteğiyle arzuladığım insanlar olmuştu. O yıllarda kendinde görmek istediğin bir özelliği karşındakinde bulduğunda, ona aşık olduğunu zannediyorsun.

Yasemin Allen: Kendimi seksi bulmuyorum

BİR İLİŞKİDE ERKEK YA DA KADIN ASLA ŞIMARMAMALI

Bir ilişkide erkek ya da kadın asla şımarmamalı. Nazın geçiyor diye her istediğini yapabileceğini zannetmemelisin."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)