Aydın'da bir kadın barıştığı eşi tarafından öldürüldü

e

Olay, Atça Mahallesi 19 Sokak numara 47'deki tek katlı müstakil evde meydana geldi. Yaklaşık 15 yıl önce ilk eşinden boşanan 3 çocuk annesi Yasemin Gölgesiz Özdemir, kendisi gibi boşanmış aşçı A.Ö. ile geçen yıl İzmir'de tanıştı. Evlenip, Manisa'nın Kula ilçesine yerleşen çift, kısa süre sonra geçimsizlik yaşamaya başladı. İddiaya göre A.Ö., Yasemin Gölgesiz Özdemir'e şiddet uyguladı.

ÖZÜR DİLEYİNCE BARIŞTI

Canına tak eden kadın, geçen Kurban Bayramı öncesi Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde yaşayan anne ve babanın yanına taşındı. Bayramda, af dilemek için Sultanhisar'a gelen A.Ö., hem eşi Yasemin'den hem de ailesinden özür diledi. Kocasının özrünü kabul eden Yasemin Gölgesiz Özdemir ile A.Ö., kadının ailesinin evinde kalmaya devam etti.

Aydın'da bir kadın barıştığı eşi tarafından öldürüldü

NAMAZA KALKAN ANNESİ FARK ETTİ

Dün gece çift arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Gece 03.00'e kadar süren tartışmada, gürültülere dayanamayan anne 67 yaşındaki Nevrigül Gölgesiz, çiftin odalarına giderek kızına ve damadına neden tartıştıklarını sordu. Herhangi bir sorun olmadığını söyleyen çift, yaşlı kadını odadan gönderdi. Eşi 72 yaşındaki Necip Gölgesiz ile birlikte namaz kılmak için saat 06.00'da uyanan Nevrigül Gölgesiz, çiftin oda kapısının açık olduğunu fark etti. İçeri baktığında damadı A.Ö.'nün odada olmadığını, kızı Yasemin'in ise kanlar içinde cesedini görünce şoke oldu. İhbar üzerine eve gelen acil yardım ekiplerinin yaptığı kontrolde, sağ karnı, boynu ve sol bileğinde bıçak yarası bulunan Yasemin Gölgesiz Özdemir'in olay yerinde öldüğü belirlendi. Polis ekipleri, evde inceleme yaptı. Yasemin Gölgesiz Özdemir'in cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Aydın'da bir kadın barıştığı eşi tarafından öldürüldü

ÖLDÜRÜLEN KADININ OĞLU DA EŞİNE ŞİDDET UYGULAMAKTAN ARANIYORDU

Cinayeti işledikten sonra kaçtığı değerlendirilen A.Ö.'nün yakalanması için polis çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. Yasemin Gölgesiz Özdemir'in ilk evliliğinden olan oğlu 23 yaşındaki M.K. annesinin öldürüldüğünü öğrenince hemen eve geldi. Kendisi de eşine şiddet uyguladığı için aranan M.K., polis ekibinin eve gelip inceleme yapması sırasında olay yerinden uzaklaştı.

Aydın'da bir kadın barıştığı eşi tarafından öldürüldü