Euro
14.5599
0.63%
Dolar
12.8536
0.29%
Altın
740.8
0.79%
Borsa
1.809
0%
Bitcoin
728.260
-1.29%
14ºC
İstanbul
Hafif yağmur 14 C

  Adana'da cinayeti köpekler ortaya çıkardı

  Adana'da kumu eşen çoban köpekleri 13 yerinden bıçaklanarak öldürüldükten sonra gömülen bir erkeğe ait ceset buldu.
  • Ajanslar
  • 26.02.2016 - 16:43
  Adana'da cinayeti köpekler ortaya çıkardı

  Adana da cinayeti köpekler ortaya çıkardı #1

  Adana'nın Karataş ilçesinde çobanlık yapan bir kişinin iki koyunu öldü. Çoban koyunlarını gömmek için yanına köpeklerini de alarak sahile gitti. Çoban koyunlarını gömmek için çukur açarken köpeklerde sahilde bir noktadan koku alıp kumu eşmeye başladı.

  KÖPEKLER CESEDİ BULDU

  Çoban, koyunları gömdükten sonra köpeklerini alıp sahilden uzaklaşmak istedi. Ancak köpeklerin yanına geldiğinde onların açtığı yerde bir ceset olduğunu görünce hemen jandarmaya bilgi verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri kumu iyice açtıklarında bir erkek cesediyle karşılaştı. Jandarma inceleme yaptıktan sora cenazeyi otopsi yapılması için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan incelemede yüzü tamamen olmayan cesedin 13 yerinden bıçaklandıktan sonra sahile gömüldüğü belirlendi.

  MEHMET IŞIKOĞLU'NUN AİLESİNE HABER VERİLDİ

  Cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi için de çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmada önce cesedin 25-40 yaşları arasında birisine ait olacağı bu nedenle bu yaşlar arasında yakını kaybolanlar adli tıp kurumuna çağrıldı. Yaklaşık 38 gündür kayıp olan 28 yaşındaki Mehmet Işıkoğlu'nun ailesine de haber verildi.

  Adana da cinayeti köpekler ortaya çıkardı #2

  CESEDİN ÜZERİNDEKİ KIYAFETLER BENZETİLDİ

  Işıkoğlu'nun babası Ramazan ve eşi Reyhan Işıkoğlu'da adli tıp kurumuna gelerek morga girip teşhis yapmaya çalıştı. Reyhan Işıkoğlu cesedin üzerindeki kıyafetle eşinin evden çıkarken giydiği kıyafetlerin çok benzediğini hatta pantolonun aynı olduğunu ancak yüzü olmadığı için o mu değil mi tam teşhis yapamayacağını söyledi.

  Adana'da cinayeti köpekler ortaya çıkardı VİDEO

  MÜGE ANLI'YA ÇIKMIŞLARDI

  Diğer yandan, Müge Anlı'nın programına çıkan aile Mehmet Işıkoğlu'nu arıyordu.

  Adana da cinayeti köpekler ortaya çıkardı #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir