Dolar
6.8155
0.0146%
Euro
7.427
-0.039%
Altın
1727.05
-0.4398%
Borsa
103024.34
0.3657%
G. Altın
378.458
-0.4484%
Bitcoin
60686.09
-3.6383%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Aldatan karısını bağlayıp köpek tasmasıyla dövdü

  Adana'da kıyafetlerini almak için eve gittiğinde eşine bir kişinin aşk mesajı attığını gören Sedat B., eşini köpek tasmasıyla dövdü.
  • İHA
  • 11.10.2015 - 13:49

  Aldatan karısını bağlayıp köpek tasmasıyla dövdü

  Adana'da 12 yıl önce evlenen S.B (39), Sedat B. (40) çiftinin biri 9 diğeri ise 10 yaşında 2 kız çocukları oldu. Çift, Güzelyalı Mahallesi’nde bir apartmanda kapıcı olarak çalışmaya başladı. Her şey yolunda giderken 3 gün önce gece saat 03.00’te uyanan Sedat B, eşinin yanında olmadığını fark etti.

  BAŞKA BİR ERKEKLE KONUŞURKEN YAKALADI

  İddiaya göre, Sedat B, yataktan kalktığında eşinin internette sosyal paylaşım sitesinde bir erkekle yazıştığını görünce çılgına dönüp eşini darp etti. Bunun üzerine genç kadın, polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

  EVDEN UZAKLAŞTIRMA ALDI

  Koca gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Sedat B, Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında adli kontrol ile serbest kaldı ancak 3 ay evden uzaklaştırma kararı verildi.

  EVE GELİNCE AŞK MESAJINI GÖRDÜ

  Sedat B dün de gece eve kıyafetlerini almaya geldi. Bu sırada eşi uyuyordu. Eşinin telefonuna bir SMS gelince şüphelenerek gelen mesaja baktı. Sedat B, mesajda, "Kocana uzaklaştırma aldırdın mı" ve sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu SMS’i görünce çılgına dönerek, uyuyan eşinin elini ve ayaklarını çarşafla bağlayıp köpek tasmasıyla işkence yapmaya başladı.

  İŞKENCE YAPTI

  Sedat B, "İki kızımı da bana vereceksin sen ahlaksızlık yapıyorsun kızlarımı sana bırakmam" diyerek işkence yaptı. Genç kadın korkudan kocasının bu teklifini kabul edip kendisini çözmesini şikayetçi olmayacağını söyledi. Bunun üzerine koca, eşinini elini ve ayaklarındaki çarşafı çözdü. Genç kadın eşinin kendisini çözmesiyle birlikte çocuklarını da alarak evden kaçmak istedi.

  KARISINI BIÇAKLAYIP KAÇTI

  Bunun üzerine koca da bıçak alıp arkasından koşarak apartmanın önünde karısını bıçaklayıp olay yerinden kaçtı. Genç kadın ise çevredekilerin çağırdığı ambulans ile Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sedat B. polis tarafından yakalandı. Genç kadın ise tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  "EŞİMİ ALDATMIYORUM"

  Genç kadın burada verdiği ifadesinde, "Eşim kendisini aldattığımı zannediyor. Ancak o görüştüğüm kişi benim normal arkadaşım, ben eşimi aldatmıyorum" dediği öğrenildi.

  Görüş Bildir