Canım istedi kocamı bıçakladım

Canım istedi kocamı bıçakladım

Adana 'da yeğenine bağırdığı için kocası tarafından öldürülmek istendiği ileri sürülen kadın kocasını bıçakla yaraladı. Pişman olmadığını söyleyen kadın, basın mensuplarına, "İstiyorsanız sizi de bıçaklayayım" dedi.

Merkez Seyhan İlçesi'ne bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana gelen olayda, hurdacılık yapan Rıfat K. (45) öğle saatlerinde Yeşilyurt Mahallesi'ndeki evine yemek yemek için geldi. Eve geldiği sırada kız yeğeni ile eşinin tartıştığını gördü. Bunun üzerine eşi Gülay K. (37) ile kocası arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Rıfat K. sinirlenerek aldığı yastığı eşinin yüzüne bastırdı. Kadın canını kurtarmak için elindeki bıçakla eşini karnından bıçakladı. Bunun üzerine Rıfat K.'nin yeğeni polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, şahsı kanlar içinde görünce ambulans çağırdı. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldıran Rıfat K. tedavi altına alındı.

Polis tarafından gözaltına alınan kadın, sağlık kontrolüne getirilirken basın mensuplarının "Kocanı neden öldürdün" sorusuna, "Canım öyle istedi, sizi de bıçaklarım, hiç pişman değilim, para verin kumar oynasın" diye cevap verdi.