Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
441.054
-0.08%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Doktorlar dizisinin oyuncusu fena dayak yedi

  Doktorlar dizisinde oynayan genç oyuncu Özgür Tekin Seçen, memleketi Kiraz'da 30 kişiden dayak yiyerek hastanelik oldu.
  • 13.08.2012 - 12:25
  Doktorlar dizisinin oyuncusu fena dayak yedi

  Doktorlar dizisinin oyuncusu fena dayak yedi #1

  Doktorlar dizisinde oynayan genç oyuncu Özgür Tekin Seçen , tatil için geldiği memleketi Kiraz 'da her gün gittiği parkta her spor aletine 4-5 kişinin bindiğini görüp, 'Arkadaşlar bu aletlere bir kişi binmeli, yoksa kırılır' şeklindeki ikazının bedelini ağır ödedi.

  Doktorlar dizisinin oyuncusu fena dayak yedi #2

  TANINMAZ HALE GELDİ

  İkaz ettiği gençler, beraberlerinde 30 kişilik bir grupla gelip genç oyuncuyu ve üvey kardeşi Süleyman Cerit ile Mehmet Can Önder adlı akrabasına saldırdı. Saldırganların özellikle oyuncu Seçen'e sopa ve demir çubuklarla tanınmaz hale gelinceye ve ölesiye şiddet uyguladığı belirtildi. Olduğu yerde yere yıkılan oyuncu Seçen'in imdadına olayı gören ilçe sakinleri yetişti.

  ÜÇ KEZ AMELİYAT OLDU

  Ödemiş Devlet Hastahanesi'ne kaldırılan genç oyuncu, burada üç ameliyattan geçti. Seçen'in ailesi suçlular hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Seçen'i tanınmaz hale getirenlerden Z.A ve K.K adlı kişiler gözaltına alınıp Kiraz Emnniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

  Doktorlar'ın yanı sıra Arka Sokaklar , Aşk Oyunu, Dedektif, Büyük Buluşma ve Pis Yedili gibi dizilerde oynayan Özgür Tekin Seçen'in uğradığı şiddeti kınayan Kirazlı vatandaşlar, üzüntü ve tepkilerini, "Kiraz'ın gururu olan Seçen'e yapılan bu darp ve linç girişimini cinayet olarak algılıyoruz. Aldığı demir ve sopa darbeleri sonunda yerde hareketsiz kalıncaya kadar dövmüşler, en sonunda öldü diye bırakıp gitmişler. Kiraz adına utanç verici bir olay" dediler.

  ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS ETTİLER

  Genç oyuncunun ailesi ve yakınları, olayın basit bir kavga ya da dayak olayı olmadığını, öldürmeye tam teşebbüs niyeti taşıdığını belirtti. Yakınlarından biri, olayın vahşet olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Böyle bir vahşilik olamaz. Ortada hiçbir şey yok. Oğlumuz sadece 'spor aletlerine 4-5 kişi binmeyin, kırarsınız' diye ikaz etmiş. Bunun büyütülüp böyle feci bir olaya dönüştürülmesini kabul etmemiz mümkün değil. Son derece canice bir olay. Bu olaya kim karıştıysa ve oğlumuzu kim bu hale getirmişse, şikayetçiyiz. Hukuk mücadelesi başlatacağız"

  ÖLDÜ DİYE BIRAKMIŞLAR

  Olayın görgü tanıklarından Alperen K, "Öğrendiğim kadarıyla bir grup gelip, 'Özgür ile sadece bir konuyu görüşeceğiz. Art bir niyetimiz yok' demiş, aradan on dakika geçtikten sonra yaklaşık 30 kişi demir sopalı, tahta sopalı grup gelmiş ve feci şekilde saldırmış. Öldü diye burada bir yere bırakılmış. Olay yerine yakın bir yerde duyarlı bir vatandaşın ihbarı sonucunda sanatçı oyuncu Özgür kardeşimiz hastaneye sevk edilmiş. Üst üste üç ameliyat geçirmiş ve şu an yoğun bakımda. O, biz Kirazlıların gurur kaynağı. Böyle insanlık dışı bir olayı nefretle kınıyoruz" 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir