Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
377.998
0.04%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Edirneli şoför soyguncu muavin için polise başvurdu

  Yanında çalıştığı şoförün nakit parasını ve kredi kartını çaldığı iddia edilen muavinin köpük partilerinde fotoğrafları ortaya çıktı.
  • Ajanslar
  • 24.08.2015 - 08:58
  Edirneli şoför soyguncu muavin için polise başvurdu

  Özel bir seyahat firmasında kendisine ait otobüsle İstanbul’dan Edirne’nin Keşan ilçesindeki Yayla ve Erikli Köyü sahilleri arasında yolcu taşımacılığı yapan Ragıp Eraslan, İstanbul Esenler’de yanına muavin olarak aldığı U.Y.’nin kendisini dolandırıp paralarını aldığını öne sürdü.

  UYKUDAYKEN SOYULDU

  35 yaşındaki Ragıp Eraslan, geçen 19 Temmuz’da iş bitimi muavini 20 yaşındaki U.Y.'nin evine gittiğini, kendisinin de otobüsünü Esenler otogarı dışındaki bir otoparka çekerek araç içerisinde uyuduğunu anlattı. Sabah uyandığında araca girilerek, cüzdanında bulunan bin 500 lira ile kredi kartının çalındığını fark ettiğini kaydeden Eraslan, iptal ettirmek için aradığı banka görevlisinden 13 ayrı yerden toplam 10 bin 625 lira çekildiğini öğrendiğini söyledi.

  Edirneli şoför soyguncu muavin için polise başvurdu #1

  KÖPÜK PARTİLERİNDE EĞLENİYOR

  Kredi kartının en son kullanıldığı Sapanca’daki oteli arayan Eraslan, kartı yanında çalıştırdığı muavini U.Y.’nin kullandığını belirledi. Malkara Cumhuriyet Başsavcılığı’na giden Eraslan U.Y.’den şikayetçi olurken, sosyal paylaşım sitesindeki köpüklü, havuzlu eğlence ile paralarla çekilmiş fotoğraflarını da delil olarak gösterdi.

  Edirneli şoför soyguncu muavin için polise başvurdu #2

  OLAY GECESİNİ ANLATTI

  Muavininin kendisinden çaldığı paralarla tatil bölgelerinde eğlenmeye devam ettiğini öne süren Ragıp Eraslan şunları söyledi: "Olay gecesi eve gitmek için bile benden 100 lira istemişti. Normalde ben o seslere uyanırdım, verdiğim parayla uyku ilacı aldığını düşünüyorum. Önce cebimdeki nakit bin 500 lirayı almış, daha sonra kredi kartımdan para çekmiş. Şifreyi mazot almaya gittiğimizde kullandığı için biliyordu. Bankadan 10 bin 625 lira çekmiş ve Antalya’ya gitmiş.

  "ÇALDIĞI PARALARI ÇATIR ÇATIR YİYOR"

  Herif şu an paraları yiyor, gününü gün ediyor. Kızlarla köpük banyosunda çekilmiş fotoğrafları Facebook’a atıyor. Bizden çaldığı paraları şu an çatır çatır yiyor. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Yakalanmaması için hiçbir sebep yok. Kullandığı telefon halen açık. Akşama kadar Facebook’ta. Fotoğraflardan nerede olduğu görülüyor. Bir an önce yakalanıp, adalete teslim edilmesini istiyorum."

  Edirneli şoför soyguncu muavin için polise başvurdu #3

  SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

  Ragıp Eraslan’ın kendisini soyduğunu öne sürdüğü muavin U.Y. ise eğlence fotoğraflarını sosyal paylaşım sitelerine yükledi. Kızlarla havuz ve köpük partilerinin yanı sıra paralarla ayna önünde çekilmiş fotoğrafları yer alan muavinin yakalanması için Malkara Cumhuriyet Savcılığı ve polisin başlattığı soruşturma sürüyor.

  Edirneli şoför soyguncu muavin için polise başvurdu #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir