Euro
15.2022
0.38%
Dolar
13.4077
0.23%
Altın
790.7140
0.09%
Borsa
2,006.45
-0.39%
Bitcoin
529.269
-6.88%
11ºC
İstanbul
Hafif yağmur 11 C

  Genç kıza tecavüz ettikten sonra tehdit etti

  Mersin'nde gerçekleşen olay pes dedirtiyor.
  • 25.08.2012 - 12:46
  Genç kıza tecavüz ettikten sonra tehdit etti

  Genç kıza tecavüz ettikten sonra tehdit etti #1

  Mersin'in Tarsus İlçesi'nde internette tanıştıktan sonra tecavüz ettiği genç kızı, çıplak görüntülerini internette yaymak ve ailesine göstermekle şantaj yaptığı öne sürülen şahıs polisin yaptığı operasyon sonucu yakalandı. Çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Alaattin A.'nın ayrıca 11 yaşındaki çocuğa da sarkıntılık yaptığı ortaya çıktı. 

  11 YAŞINDAKİ ÇOCUKLA KENDİSİNİ TANIŞTIRMASINI İSTEDİ

  Tarsus'da oturan 18 yaşındaki Ö.S. isimli genç kız, Mersin'de oturan 25 yaşındaki Alaattin A. ile internette tanıştı. Arkadaşlıklarını ilerlettikten sonra Alaattin A., iddiaya göre Ö.S.'yi yaklaşık bir ay önce boş bir araziye götürüp, tecavüz ederek cep telefonuna kaydetti. Sonrasında Alaattin A., cep telefonuna kaydettiği Ö.S.'nin çıplak görüntülerini internette yayma şantajıyla defalarca birlikte oldu. Tecavüz ve şantajına devam eden Alaattin A.'nın, Ö.S.'nin telefonunda kayıtlı olan ve fotoğrafını gördüğü kuzeni 11 yaşındaki çocukla, kendisini tanıştırmasını istedi. Alaattin A. çocuğu Mersin'e götürüp sarkıntılık yaptığı ileri sürüldü. 

  CİNSEL İÇERİKLİ GECİKTİRİCİ İLAÇ BULUNDU

  11 yaşındaki çocuğun görüntüleri kaydedip ağabeyine göndermekle tehdit eden Alaattin A., kızlardan 1500 Lira para istedi. Şantaj ve tehditlerden bıkan Ö.S. ve 11 yaşındaki kuzeni, polise başvurarak başlarına gelen olayı anlattı. Polis ekipleri, genç kızı ve kuzenine tecavüz edip tacizde bulunan şüpheliyi randevu verilen adreste kıskıvrak yakaladı. Şüpheli Alaattin A.'nın üzerinde arama yapan polisler, cinsel içerikli geciktirici ilaç bulurken, cep telefonunda internetten indirilmiş porno filmler buldu. 

  MAĞDURLAR KORUMAYA ATILDI

  Gözaltına alınan Alaatin A., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Alaattin A., 'tecavüz', 'çocuğa cinsel istismarı' ve 'şantaj' suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın mağdurları korumaya alınarak Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi. 

  Genç kıza tecavüz ettikten sonra tehdit etti #2


  Görüş Bildir