Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
700.860
0.56%
16ºC
İstanbul
Bulutlu 16 C

  Hırsızlar Avcılar'da aile sağlığı merkezini soydu

  Güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık olayında merkezde bulunan bilgisayarlar, ilaçlar, aşılar ve değerli eşyalar çalındı.
  • DHA
  • 12.05.2020 - 21:24
  Hırsızlar Avcılar'da aile sağlığı merkezini soydu

  İstanbul'un Avcılar ilçesi Tahtakale Mahallesi Bizimevler Aile Sağlık Merkezi'nde saat 01.30'da gelen iki şüpheli, kapıyı kırarak içeri girdi.

  Bütün odaların kapılarını tekmelerle kıran hırsızlar, merkezde bulunan bilgisayarları, ilaçları, aşıları ve değerli eşyaları alarak buradan uzaklaştı.

  Sabah saatlerinde sağlık merkezine gelen çalışanlar durumu polise ihbar etti.

  HIRSIZLIKTAN DOLAYI HİZMET VEREMEDİ

  Polis hırsızlık olayı ile ilgili görüntü kayıtlarını incelerken, daha önce 7 defa Aile Sağlık Merkezi'nde hırsızlık olayının yaşandığı ortaya çıktı. Hırsızlık olayı nedeniyle merkezin kapısına "Hırsızlıktan dolayı hizmet verilmemektedir." yazısı asıldı. Polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

  Avcılar'da aile sağlık merkezi soyuldu İZLE

  "DEFALARCA AYNI ŞEYİ YAŞADIK"

  Burada çalışan hemşire Demet Sepetoğlu, "Bu 7'nci hırsızlık girişimi. Defalarca aynı şeyi yaşadık. Bu, diğerlerinden çok farklıydı. Zaten virüs olayı nedeniyle zaten stresli çalıştığımız dönemde bunun başımıza gelmesi çok üzücü. Bizi derinden sarstı. Kabus gibiydi, her taraf döküktü. Açıkçası saat 17.00'da mesai bitiminin çıkışında içeride hasta olmamasına rağmen çok fazla araba vardı. Ve araba camlarını silen iki kişi vardı. Biz buna anlam veremedik. Ama daha sonrasında gece kamera kayıtlarını izlediğimde, onlara benzer kişilerin olduğunu fark ettim." dedi.

  Hırsızlar Avcılar da aile sağlığı merkezini soydu #1

  "KAPIMIZ DEMİR ONU BİLE KIRIP GİRDİLER"

  Doktor Deniz Bostancı ise, "Artık bıktık. İlaçlarımızın hiç biri yok. Bilgisayarlarımız yok. Artık 7-8 sayısını unuttuk yardım istiyoruz. Kapımız demir onu bile kırıp girdiler. Artık ne yapalım. Bir keresinde polis camdan girenleri buldu ama diğer hırsızlık olaylarında kişileri bulamadılar. Şu an hiçbir şey yapamıyoruz. Reçete yazamıyoruz. Halk mağdur biz mağdur." şeklinde konuştu.

  Hırsızlar Avcılar da aile sağlığı merkezini soydu #2

  Hırsızlar Avcılar da aile sağlığı merkezini soydu #3

  Hırsızlar Avcılar da aile sağlığı merkezini soydu #4

  Hırsızlar Avcılar da aile sağlığı merkezini soydu #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir