Euro
10.0031
-0.65%
Dolar
8.4245
-0.37%
Altın
490.65
-1.32%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
332.078
-0.80%
30ºC
İstanbul
Açık 30 C

  İhanete uğrayan kadının intikamı

  Aldatılan eş Çin’den getirttiği cihazla eşinin imzasını taklit edip 50 milyon dolarlık senet hazırladı.
  • Haber Merkezi
  • 25.01.2017 - 08:41
  İhanete uğrayan kadının intikamı

  İzmirli armatör M.E.S., 2010'da şirketinde çalışan genç sekreter S.G.'ye gönlünü kaptırdı. Çiftin bu ilişkiden bir de çocukları oldu.

  3 MİLYON LİRA TAZMİNAT

  Olayı öğrenen armatörün eşi O.S., 5 yıllık sürecin sonunda 2 ay önce biten davada, birkaç gayrimenkul ve yaklaşık 3 milyon lira tazminat alarak boşandı. Ancak aldatılan kadının intikam ateşi sönmedi.

  ALDATILAN EŞİN İNTİKAMI

  Bir dedektiflik şirketiyle anlaşan aldatılan eş, intikam almak için harekete geçti.

  İhanete uğrayan kadının intikamı #1

  50 MİLYON DOLARLIK SENET

  Sabah'tan Fatih Şendil'in haberine göre; armatörün sekreter sevgilisinin evine kurye gibi giden dedektiflik bürosunun bir çalışanı, bir çocuk dergisi teslim edip imzasını aldı. Ardından, armatör ve ortağının da daha önceden temin ettikleri imzalarını, Çin'den getirdikleri elektronik cihaz aracılığıyla ıslak imza gibi kullanan dedektiflik bürosu, 50 milyon dolarlık senet hazırladı.

  SEVGİLİSİ DE KEFİL

  Senetleri de armatörün ortağı N.B. adına hazırlayan dedektiflik bürosu, armatör ve sevgilisini de kefil olarak gösterdi. Ardından da bu senetlerin kopyalarını, kurye görünümlü elemanıyla Bodrum'da yaşayan N.B.'ye gönderdi. N.B., hemen İzmir'deki armatör ortağı, M.E.S'yi aradı. Kuryenin görüntüsünü isteyip inceleyen armatör, aynı kuryenin 2 yıl önce de sevgilisinin evine bir çocuk dergisi getirip imzasını aldığını, ardından da bu imzasının taklit edilerek 70 bin liralık senet gönderildiğini, imza atmadığı halde senetteki imza sevgilisine ait çıktığı için parayı yasal faizi ile ödediklerini söyledi.

  15 GÖZALTI

  Soluğu emniyette alan armatör ve sevgilisi şikâyetçi oldu. Polis, armatörün eski eşi O.S., özel dedektiflik bürosunun sahibi B.K. ve kurye görünümlü büro elemanı F.A. ile diğer çalışanların da aralarında bulunduğu 15 kişiyi gözaltına aldı.

  "100 MİLYON DOLARLIK DAHA SENET VAR"

  Dedektiflik bürosunu da basan polis, el koyduğu elektronik eşyaları incelenmek üzere Siber Suçlar'a gönderdi. Armatörün eski eşi O.S.'nin kardeşi K.S.'nin de, armatörün sevgilisi S.G.'ye, "100 milyon dolarlık daha senet var. Şikâyetten vazgeçmezseniz onları işleme koyacağız" diyerek şantaj yaptığı belirlendi. Genç kadının şikâyeti üzerine K.S. de gözaltına alındı.

  İhanete uğrayan kadının intikamı #2

  Dedektiflik şirketi tarafından Çin'den getirildiği iddia edilen sahte imza cihazı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir