İstanbul'da bir sürücü güvercinleri öldürdü

İstanbul Eminönü Meydanı'nda araç kullanan bir kişi, bir anda direksiyonunu güvercinlerin üzerine kırdı.

Hızını kesmeyen sürücü, yem yiyen onlarca güvercini ezdi.

ÖLDÜRÜP, KAÇTI

Sürücü kaçarken, çevredeki esnaf olay yerine koştu. Onlar güvercinin öldüğünü gören çevre esnafı, duruma tepki gösterdi.

Otomobiliyle güvercinleri ezdi İZLE

"20 KUŞU EZDİ"

Ali Güler, "Beyaz bir araç, meydanda kuşların tam karşısına gelecek şekilde döndü. Son sürat kuşların içine girdi ve ezerek geçti. Yaklaşık 20 kuşu ezdi. Ben uzak bir mesafedeydim. Buradaki esnafın, müdahale etme şansı olmadı. Bastı gitti." dedi.

İstanbul'da bir sürücü güvercinleri öldürdü

"GÜVERCİNLERİN SAHİPLİ OLMASI GEREKTİĞİ SÖYLENDİ"

"Şikayette bulunmak için karakola gittim." diyen Güler, "İşlem yapılabilmesi için güvercinlerin sahipli olması gerektiğini söylediler. Yaptığı canice bir şey ama ruh halini bilemiyoruz. Toplum içinde bu insanla yaşayacağız. Başkalarına zarar vermemesi için tedavi edilmesi, hukuken bir ceza alması gerekiyor." diye konuştu.

İstanbul'da bir sürücü güvercinleri öldürdü

SÜRÜCÜ YAKALANDI

Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalarda, olay yeri ve çevresinde bulunan güvenlik kamera görüntülerinin incelendiği, olaydan sonra Hamidiye Caddesi istikametine doğru giden aracın plakasının tespit edildiği ifade edildi.

Özel bir şirkete ait olduğu belirlenen aracın Üsame E. (26) isimli şahıs tarafından kiralandığı, zanlının Esenler'deki evinde yakalandığı kaydedildi.

"Mala Zarar Verme" ve "Çocuğun Cinsel İstismarı" olmak üzere iki suç kaydı bulunan zanlı, yarın adli makamlara sevk edilecek.

İstanbul'da bir sürücü güvercinleri öldürdü