Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
497.284
5.60%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Karısı tarafından tehdit edilen adam panik butonu istedi

  İnternetten tanışıp evlendiği 26 yaşındaki karısının kendisini ölümle tehdit ettiğini söyleyen 47 yaşındaki inşaat işçisi, "Panik butonu istiyorum" dedi.
  • 09.11.2014 - 06:26
  Karısı tarafından tehdit edilen adam panik butonu istedi

  panik butonu

  Adana'da başından iki evlilik geçen ve bu beraberliklerinden üç çocuğu olan inşaat ustası Zekeriya Özkartal (47), 3 ay önce internetteki arkadaşlık sitesinde 26 yaşındaki Oya Ç. ile tanıştı. Ardından cep telefonuyla görüşen ikili evlenmeye karar verdi. 15 Eylül'de Adana'ya gelen Oya Ç., bir hafta sonra Zekeriya Özkartal ile resmi nikâh kıyarak evlendi.

  İki gün sonra ise eşine, İzmir'e annesinin yanına gideceğini söyledi. Bunun üzerine Zekeriya Özkartal, 3 bin lira vererek eşini otobüse bindirdi. İddiaya göre, bir hafta sonra kocasını arayan Oya Ç., "Ben artık gelmeyeceğim. Sen de İzmir'e gel burada çalış" dedi. Bunun üzerine Adana'daki kurulu düzenini bırakan Zekeriya Özkartal, İzmir'e gidip inşaatlarda çalışmaya başladı.

  "ÖLEN EŞİME YAPTIKLARIMI SANA DA YAPARIM"

  Tüm kazancını ise kendisinden sürekli para isteyen eşi ve kayınvalidesine veriyordu. Ancak yine de onları mutlu edemedi. Karısı Oya Ç.'nin önceki eşinin de öldüğünü öğrendiğini anlatan Zekeriya Özkartal, "Ölümü de şüpheliymiş. Eşim beni de 'Ölen eşime yaptıklarımı sana da yaparım' diyerek tehdit ediyordu. Annesi de 'Kır saçlıya söyle gerekeni yapsın' diyordu. Hayatımdan endişe duymaya başladım ve evden ayrılıp Adana'ya geldim. Yaşadıklarım geçen hafta SABAH'ta yayımlanınca, eşim de telefonla arayıp, "Rahmetli eşime yaptırdığımın aynısını sana da yaptıracağım. Kır saçlı beni çok seviyor ne dersem yapıyor" diyerek tehdit etti. Aynı gece saat 03.00'te bu kez kendisini İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde Mali Şube Müdürü olarak tanıtan bir kişi telefonla arayıp ölümle tehdit etti" dedi.

  "PANİK BUTONU İSTİYORUM"

  Eşi Oya Ç. hakkında suç duyurusunda bulunan Özkartal, "Hala tehdit mesajları gönderiyor. Ölüm korkusuyla yaşıyorum. Devletin beni korumasını ve 'panik butonu' vermesini istiyorum. Başıma bir şey gelirse eşim ve onun çevresindeki insanlar sorumlu" diyerek gözyaşı döktü.


  Görüş Bildir