Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
141.902
5.11%
14ºC
İstanbul
Puslu güneşli 14 C
  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı

  Kendisinden ayrılarak babasının evine dönen eşinin babasının yolunu keserek, dudağını ısıran damat ve kardeşleri tutuklandı.
  • DHA
  • 19.09.2019 - 10:27

  İstanbul Pendik'te boşanmak isteyen eşinin içinde bulunduğu otomobilin yolunu kesip erkek kardeşleriyle birlikte beyzbol sopalarıyla saldıran ve otomobildeki kayınpederinin dudağını ısırarak parçalayan Murat Gültekin'in  kardeşleri Kadir ve Ferhat Gültekin'in ardından, kendisi de tutuklandı.

  "DAMADIM DUDAĞIMI KOPARDI"

  Adil Taşdemir ile oğlu hastaneye giderek, tedavi altına alındı. Dudağı ve çenesine 20 dikiş atılan kayınpeder Adil Taşdemir, damadı ve ailesinden şikayetçi oldu. Damadının uyuşturucu kullandığını ve başka kadınlarla ilişkisi olduğunu ileri süren Adil Taşdemir ifadesinde, "Kızım çalışmadığı ve evine bakmadığı için boşanma kararı aldı. Bir süre önce evime gelerek beni tehdit etti. Trafikte giderken araçlarıyla önümüzü keserek, Murat, Kadir, Ferhat ve anneleri Filiz beyzbol sopalarıyla bizi darbetti. Damadım dudağımı kopardı ve yirmi dikiş atıldı." dedi.

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #1

  TESLİM OLDU

  Murat Gültekin ve ailesi olay yerinden kaçarken polis, kardeşleri Kadir ve Ferhat Gültekin'i gözaltına aldı. İki kardeş, savcılığın talebi üzerine İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Damat Murat Gültekin ise 2 gün önce, soruşturmayı yürüten İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcısı'na teslim oldu.

  Pendik'te damat kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı

  "NASIL ISIRDIĞIMI HATIRLAMIYORUM"

  Ailesi ile birlikte kız kardeşine giderken kayınpederi Adil Taşdemir'in kendilerini görerek küfür ettiğini ileri süren Murat Gültekin, "Aracı kullanan kardeşim, 'Yeter' diyerek kayınpederimin otomobilinin önüne kırdı. Araçtan ben çıktım. Kayınpederimin elinde tornavida vardı. Saldıracağını düşünerek vurdum. Araçtan inerek bana yumruk atmaya başladı. Annem araya girdi. Anneme vurdu. Bana vurmaya başladı. Kendisi benden güçlüdür. O esnada canım yanınca ben kendimi kurtarmak amacıyla dudağını ısırmışım. Nasıl ısırdığımı hatırlamıyorum." dedi.

  TUTUKLANDI

  Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen Murat Gültekin, kardeşleri gibi  “Kara ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma", “Cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklandı.

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #2

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #3

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #4

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #5

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #6

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #7

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #8

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #9

  Kayınpederinin dudağını ısıran damat tutuklandı #10

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir