Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
718.859
2.57%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Kocasını vuran kadın: Aldığım kadının iti yapacağım dedi

  Erzurum'da sokak ortasında 16 yıllık eşini vuran kadın, "Kocam bana, 'Seni aldığım kadının iti yapacağım' diyordu" dedi.
  • 25.09.2014 - 12:40
  Kocasını vuran kadın: Aldığım kadının iti yapacağım dedi

  erzurum

  23 Eylül tarihinde, Erzurum'un 50'nci yıl Caddesi Kazım Karabekir İş Merkezi önünde meydana gelen olayda, Keziban K. sokak ortasında kocası Ersin K.'yı tabanca ile karnından yaraladıktan sonra polisi aradı.

  GÖZALTINA ALINAN EŞ TUTUKLANDI

  Yaralı koca Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınırken, gözaltına alınan Keziban K. ise Nöbetçi 2'nci Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Savcı ve hakime ağlayarak ifade veren Keziban K., 12 ve 14 yaşında iki kızı ile yaşlı babasına baktığını söyledi.

  "SENİ ALDIĞIM KADININ İTİ YAPACAĞIM DEDİ"

  Kocasının 4 yıl önce bir kadınla kendisini aldattığını anlatan Keziban K. ifadesinde şunları söyledi;

  "Eşimin bu kadınla ilişkisi devam etti. Yakın zamanlarda eşim beni dövdüğü için kendisinden şikayetçi oldum. Aile Mahkemesi de kocam hakkında tedbir kararı verdi. Eşim, 15-20 gün önce boşanma davası açtığını söyledi. O kadın boşanmam için beni sosyal paylaşım sitesi üzerinden tehdit ediyordu. Kocamla daha önce açtığımız tekstil atölyesine ait borçlar vardı. İşyeri ve tüm borçlar benim üzerime kaldı. Bu konuyu konuşmak, borçların ödenmesi konusunu görüşmek için yanına gittim. Bana belindeki tabancayı gösterdi ve 'Bütün aileni temizleyeceğim. Seni de aldığım kadının iti yapacağım' dedi.

  "EĞER BEN VURMASAYDIM O BENİ KESİNLİKLE VURACAKTI"

  Ertesi gün yine görüşmek için gittiğimde iş merkezinin önünde aramızda itiş kakış meydana geldi. Çantam ile onun belindeki silah yere düştü. Bir anda ikimiz de silahı almak için atıldık. Bundan sonra silahın patlama sesini ve elimde olduğunu hatırlıyorum. Silah yerdeyken mi patladı yoksa elimde ben mi ateşledim hatırlamıyorum. İtiş kakış sırasında kocam 'Seni vuracağım' diye bağırıyordu. Eğer tabanca benim elime geçmeseydi eşim beni kesinlikle vuracaktı. Kendimi korumak için bu şekilde davrandım. Oraya giderken eşimi öldürmek ya da yaralamak gibi bir niyetim yoktu. Yapmak isteseydim zaten bu zamana kadar çoktan yapardım. Çok pişmanım bir kaza oldu."

  SAĞLIK DURUMU İYİ

  Keziban K.'nın avukatı Mehmet Salih Bayoğlu ise asıl mağdur olanın müvekkili olduğunu söyledi. Müvekkilinin yıllardır psikolojik ve fiziksel şiddete uğradığını ifade eden Bayoğlu, ele geçen tabancada bir kurşun daha olduğunu ama kullanmadığını, ayrıca yaralandığını görünce hemen polisi arayarak yardım istediğini belirtti. Bu arada kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Ersin K.'nın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir