Euro
15.2049
-0.44%
Dolar
13.4191
-0.39%
Altın
794.19
0.07%
Borsa
1982
-1.47%
Bitcoin
464.829
-6.22%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C

  Osmaniye'de bir bebek öldürülüp çöpe atıldı

  Meydana gelen olay görenlerin tüylerini ürpertiyor.
  • 28.08.2012 - 08:46
  Osmaniye'de bir bebek öldürülüp çöpe atıldı

  Osmaniye de bir bebek öldürülüp çöpe atıldı #1

  Çöp döküm sahasında geri dönüşüm malzemelerini toplayan Nuray Arar (40), çöpleri karıştırırken siyah bir poşet dikkatini çekti. Poşeti açan Arar, yeni doğmuş bebek cesediyle karşılaştı. Cesedi görünce çok korktuğunu söyleyen Arar, hemen durumu arkadaşı Ramazan Arslanoğlu’na Haber verdi.

  Olay, Yaveriye Mahallesi Alahanlı mevkisindeki belediyeye ait çöp döküm alanında meydana geldi.

  VİCDANSIZLARI BULMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

  Olay yerine çağrılan polis ekipleri, cesedin olduğu bölgeyi güvenlik çemberine alırken savcıya da bilgi verdi. Bir günlük olduğu tahmin edilen bebek cesedi, savcısının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Bu arada olayı gerçekleştiren vicdansızları bulmak için polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Osmaniye de bir bebek öldürülüp çöpe atıldı #2

  ÇOCUĞUN GÖBEĞİNİ KENDİ ELİYLE KESMİŞ

  Diğer yandan bebeği çöpe atan anneye lanet okuyan Nuray Arar, "Cani anne çocuğun göbeğini kendi eliyle kesmiş ve poşete koyup bağladıktan sonra çöpe atmış. Bebeğin daha bir iki günlük olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü bir kaç günlük olsaydı kokardı. Sanki canlı gibiydi ama ölüydü. Lanet okuyorum o bebeğin annesine. Poşeti açtığımda çok korktum ve hemen arkadaşlarımın yanına gittim. Tekrar geldiğimizde bebek cesedi olduğunu gördük ve polise haber verdik" diye konuştu.


  Görüş Bildir