Euro
15.4893
-0.39%
Dolar
13.6425
-0.33%
Altın
783.26
-0.2%
Borsa
2.005
0%
Bitcoin
699.584
-1.27%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Sakarya'da genç kızı taciz eden adam numara yaptı

  Parkın içerisinden geçen genç kıza sözlü tacizde bulunan şahıs, çevredeki vatandaşlar tarafından linç edilmemek için dereye atladı. Tacizci bayılma numarası ile linçten kurtuldu.
  • DHA
  • 27.08.2019 - 12:52
  Sakarya'da genç kızı taciz eden adam numara yaptı

  Sakarya Çark Deresi Mevkii'nde sabah saatlerinde veteriner hekimliği stajı yaptığı iş yerine gitmek için evden çıkan S.A.'ya(25) kent park civarına geldiğinde Y.T. (56) sözlü tacizde bulundu.

  "İZMİT'E GÖTÜREYİM Mİ?"

  Y.T.'nin "İzmit'e götüreyim mi?" dediği S.A., çığlık atıp, babasını aradı. Hemen kızının yanına gelen baba ve çevredeki vatandaşlar, Y.T.'yi dövmeye başladı. Y.T., kalabalıktan Çark Deresi'ne atlayarak, kaçtı.

  Sakarya da genç kızı taciz eden adam numara yaptı #1

  TEDAVİSİNİN ARDINDAN GÖZALTINA ALINDI

  Polis ekiplerinin gelmesinin ardından dereden çıkan Y.T. ambulans ile Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Tacizci tedavisinin ardından da gözaltına alınarak, polis merkezine getirildi.

  Linçten kurtulmak için dereye atladı İZLE

  BAYILMA NUMARASI YAPTI

  Sözlü tacize uğradığını söyleyen S.A. "Sabah staj yaptığım İzmit'e gitmek için evden çıktım. Kent Park Çark Deresi kenarında bankta oturan yaşlı adam, yanından geçerken bana seslenerek 'Seni İzmit'e götüreyim mi?' dedi. Ben de 1.5 aydır İzmit'e staja gidiyorum, veteriner hekimlik okuyorum. 'Anlamadım', diyerek. 'Sen beni takip mi ediyorsun' diye bağırdım. Polisi, babamı arayacağım dedim. Çevredeki vatandaşlar, şahsı yakaladı ve dövmeye başladı. Babam da gelince dövmeye başladı. Şahıs dayak yememek için kendini derenin içine attı. Polisler gelince derenin kenarına çıkarak, bayılmış numarası yaptı. Hastaneden de bilgi aldık. Sağlık durumunda bir şey yokmuş, numara yapmış. Kendisinden şikayetçi oldum." dedi.

  Sakarya da genç kızı taciz eden adam numara yaptı #2

  Sakarya da genç kızı taciz eden adam numara yaptı #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir