Euro
15.4951
-0.35%
Dolar
13.6487
-0.28%
Altın
783.32
-0.19%
Borsa
2.005
0%
Bitcoin
696.898
-1.43%
10ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 10 C

  Samuray kılıcıyla hocasını doğradı

  Hannibal Lecter takıntılı Varşovalı kütüphaneci, dil hocası kadını samuray kılıcıyla parçalara ayırdı.
  • Haber Merkezi
  • 12.02.2016 - 14:08
  Samuray kılıcıyla hocasını doğradı

  samuray

  Ünlü roman ve sinema karakteri Hannibal Lecter takıntılı, Varşovalı kütüphaneci 27 yaşındaki Kajetan Poznański, 'Katarzyna' ismi ile bilinen İtalyanca özel ders hocası kadını öldürdüğü iddiasıyla Europol ( Avrupa Polisi) tarafından her yerde aranıyor.

  SAMURAY KILICIYLA KAFASINI KESTİ

  Polis kurbanın 30 ocak ile 3 şubat tarihleri arasında evinde öldürüldüğüne inanıyor. Polis raporunda ayrıca Kajetan'ın samuray kılıcıyla önce kadının kafasını kestiği, sonra bedenini parçalara ayırdığı, ardından evine götürdüğü, sonrasında izlerini örtmek için evini ateşe verdiği bilgileri yer aldı.

  CESEDİ EVİYLE BİRLİKTE YAKTI

  Kajetan'ın İtalyanca hocasının kafasını samuray kılıcıyla kestikten sonra paketleyip sırt çantasına koyduğu, kadının bedeninin diğer parçalarını valize yerleştirdiği ardından taksi çağırarak evine gittiği açıklandı. Kadının yanmış bedeninin parçaları, evdeki yangını söndürmeye gelen itfaiye ekipleri tarafından 3 şubat tarihinde bulundu.

  Samuray kılıcıyla hocasını doğradı #2

  POLİS UYARDI: YAKLAŞMAYIN

  Polis, Katejan'ın dış görünüşünü değiştirmiş ve Polonya'yı terk etmiş olabileceğini açıkladı. Ayrıca hiçbir şart altında kendisine yaklaşılmaması yönünde uyarıda bulundu.

  DAHA ÖNCE SUÇ KAYDI YOK

  Daha önce bir suç kaydının bulunmadığı belirtilen Katejan, şimdiyse Europol'ün en çok arananlar listesinde cinayet ve hunharca bedeni yaralama suçlamasıyla aranıyor.

  Samuray kılıcıyla hocasını doğradı #3

  HANNIBAL HAYRANI

  Katejan polis tarafından sakin, zeki aynı zamanda kadim şiirlere tutkulu biri olarak tarif edildi. Katejan'ın ayrıca samuray kılıçları koleksiyonu olduğu ve Hannibal Lecter adlı Hollywood film karakterine karşı hayranlık derecesinde aşırı bir ilgisi bulunduğu açıklandı.

  Bir başka kaynağın açıklamasına göre, Katejan'ın Hannibal Lecter'dan esinlenerek 'aşk ve cinayet' hakkında şiir yazdığı ifade edildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir