İHA

Güvenlik güçleri ile mücadeleye kararlılıkla devam ediyor.

Yurt genelinde düzenlenen operasyonlarla zehir tacirleri tek tek yakalanırken, ele geçirilen uyuşturucu maddeler imha ediliyor.

30 kilo metamfetamin ele geçirildi

Son olarak Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durdurdukları bir araçta arama yaptı. Yapılan aramada 30 kilo 650 gram metamfetamin ele geçirildi.

Son 4 yılın en yüksek uyuşturucu miktarı ele geçirildi

Bu rakamın son 4 yılda tek seferde ele geçirilen en yüksek miktar olduğu ifade edildi. Metamfetaminle birlikte 1 kilo 400 gram skunk maddesinin de ele geçirildiği açıklandı.

görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, narkotik polislerini tebrik ederek başarılar diledi.

"Uyuşturucu ile mücadelemiz güçlenerek sürecektir"

Uyuşturucu ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmaların kesintisiz olarak devam ettiğini söyleyen Vali Şıldak, “Emniyet ve jandarma narkotik birimlerimiz, istihbarat birimlerinin de desteğini alarak il merkezinde ve ilçelerde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Konuyu bizzat takip ediyorum. Bu kapsamda bayram tatili içerisinde son yılların en yüksek miktara sahip metamfetamin maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu ile mücadelemiz güçlenerek sürecektir." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)