Petrol
86.68
-0.33%
Euro
19.5125
0.59%
Dolar
18.6385
0.04%
Altın
1.067
0.70%
Borsa
5030
1.04%
Bitcoin
323.638
1.33%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C
  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar

  İstanbul Gaziosmanpaşa'da İETT otobüsünün otomobillerine sürttüğünü belirten grup otobüse saldırdı, camlarını kırmaya çalıştı.
  • DHA
  • 25.12.2019 - 16:30

  Gaziosmanpaşa'da saat 14.15 sıralarında Karadeniz Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi üzerinde Nur Sitesi-Kocatepe Metro arasında çalışan İETT otobüsünün şoförü, manevra yaptığı sırada yol kenarına hatalı park edilmiş bir otomobile sürttü. Kazayı fark etmeyen İETT şoförü yoluna devam ederken, otomobil sahibi ve arkadaşları yaklaşık 200 metre koşarak içi yolcu dolu otobüsünün önünü kesti.

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar VİDEO

  OTOBÜSÜ YUMRUKLADILAR

  Öfkeli grup otobüsün önünü keserek, iddiaya göre şoförü darbetmek istedi. Otobüse girmek isteyen gruba vatandaşlar mani olurken, otobüsün kapıları kapatılarak durum polis ekiplerine haber verildi. Büyük korku yaşayan yolcular, polisin gelmesini beklemeye başladı. Bu sırada  bazı vatandaşlar da yaşanan bu korku dolu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Otobüsün ön tarafında olan bir yolcunun, grubun içeriye girmeye çalışmasını önlemeye çalışırken giysisi yırtıldı. Polisin gelmesiyle güçlükle sakinleşen gruptakilerden B.G. ve F.G  ile İETT şoförü, şikayetçi olmak üzere polis merkezine gitti.

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar #1

  "HAMİLE BİR KADIN VARDI"

  Yaşanan olayda elbisesi yırtılan ve yaşanan olayı cep telefonuyla görüntüleyen yolcu Murat Süzen, "Arabayı yanlış park etmişler.  Dönerken otobüsün arka kısmı sürtt . Şoför bunu fark etmedi. Adamlar arkadan bağırarak geldi. Otobüsü tekmelediler. Otobüsü durdurdular, arabaya binmeye çalıştılar. Ben de izin vermedim. Çok kalabalık oldukları için şoförün can güvenliği yok sonuçta. Adamları içeri almadık bayağı mücadele ettik. Üstümüz başımız yırtıldı. Polisi aradık, polisler geldi. Yolcularda çok korktu, Hamile bir kadın vardı hatta. Kimseyi dinlemediler beni bile döveceklerdi. Hasar da büyük değil ufacık bir şey. Güzellikle gelse tutanak tutulsa ama dinlemediler şoför de bunu söyledi." diye konuştu.

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar #2

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar #3

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar #4

  Sürttü diye yolcu dolu İETT otobüsüne saldırdılar #5


  Görüş Bildir