Tekirdağ'da kayınbiraderini sokak ortasında vurdu
İHA

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde meydana gelen olayda, iddiaya göre eşinden ayrılan H.B., kardeşi R.B. ile Atatürk Caddesi'nde yürürken, ayrıldığı eşinin kardeşi U.B'yi gördü.

Bir süre eski kayınbiraderini takip eden H.B., cebinden çıkardığı silah ile kayınbiraderi U.B.'ye sokak ortasında kurşun yağdırdı.

Silahtan çıkan beş kurşundan ikisi U.B.'ye isabet ederken yaralanan U.B., bir süre kaçtıktan Özer Sokak üzerinde kanlar içinde yere yığıldı.

Hastaneye kaldırıldı

U.B.'yi kanlar içinde gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirirken yaralı, 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Öte yandan, olayın ardından hızla kaçan H.B. ve R.B. kardeşler kısa süre içinde sivil ekipler tarafından Bağlık Mahallesi Kümeevler mevkiinde yakalanarak gözaltına alındı.

Polis ekipleri olay yerinde beş kovan bulurken, kurşunlardan birisi iş yerinin camına ve bir diğer iş yerinin kepengine isabet etti. Olay yeri inceleme ekipleri caddede inceleme yaparken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)