Euro
15.2712
0.00%
Dolar
13.4886
0.13%
Altın
799.13
0.70%
Borsa
2011
0.00%
Bitcoin
487.971
-0.19%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Ünlü şarkıcı Selami Şahin'in asistanı intihar etti

  Ünlü sanatçı Selami Şahin'in, intihar eden 32 yaşındaki asistanı Serkan Büyükavşar, bir haftadır sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti.
  • 04.08.2015 - 08:38
  Ünlü şarkıcı Selami Şahin'in asistanı intihar etti

  Ünlü şarkıcı Selami Şahin in asistanı intihar etti #1

  Olay Şişli Merkez Mahallesi İskenderoğlu Sokak'taki 39 numaralı evde 28 Temmuz'da meydana geldi. Şarkıcı Selami Şahin'in yıllarca asistanlığını yapan 32 yaşındaki Serkan Büyükavşar son günlerde içine kapanık bir tavır sergiliyordu.

  SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

  Asistan Büyükavşar, sosyal medyada kendini öldüreceğini yazdıktan sonra cep ve ev telefonuna gelen çağrılara cevap vermedi. Bunun üzerine akrabaları Şişli'deki eve geldi. Kapıyı açtıp içeri girdiklerinde Serkan Büyükavşar'ın iple kendini tavana astığını gördüler.

  KURTARILAMADI

  Hemen ipten kurtarılan Serkan Büyükavşar, hiç vakit kaybedilmeden Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yoğun bakım ünitesine alınan Serkan Büyükavşar, yaşam destek ünitesine bağlandı. Son bir haftadır tedavi edilen ancak tedaviye yanıt vermeyen Serkan Büyükavşar dün yaşam savaşını kaybetti.

  NEDENİ BELİRSİZ

  Polis, olayla ilgili soruşturma açtı. Serkan Büyükavşar'ın neden kendini öldürmek istediğine ilişkin araştırma yapıldı. Ancak somut bir bilgi sağlanamadı. Yakınları son dönemde içine kapanık olan ve bunalım geçiren Serkan Büyükavşar'ın kimseye bir şey söylemediğini belirtti.

  OYUNCU DEMET ÖZDEMİR'İN YAKIN ARKADAŞIYDI

  Serkan Büyükavşar'ın "Sana Bir Sır Vereceğim" isimli dizinin oyuncusu Demet Özdemir ile yakın arkadaş olduğu ve sosyal medyada bu ikilinin arkadaşlıklarının konuşulduğu görüldü. Büyükavşar'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


  Görüş Bildir