taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.5832
6.1954
1509.37
95734.17
270.891

ABD Büyükelçisi Bass'tan HES yapılan köylere ziyaret

ABD Büyükelçisi John Bass'in, sivil bir araçla Artvin'e giderek, HES çalışmalarının yapıldığı köyleri ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Detay Haber | 14.09.2016 - 23:10..
Whatsapp ile paylaş
ABD Büyükelçisi Bass'tan HES yapılan köylere ziyaret

A Haber'de yer alan habere göre Bass, önce Şavşat'ta Meydancık köyünü ziyaret etti. Bu köy, halen hidroelektrik çalışmalarının devam etmesi açısından oldukça önemli bir köy. Bass burada santral çalışmalarıyla ilgili köylüler ve muhtarla görüştü.

Bass, Şavşat'ın ardından Yusufeli'ne, oradan da Artvin merkeze geçti ve burada da yine HES çalışmaları devam eden Hatila Vadisi'ni ziyaret etti.

Söz konusu bölgede HES'lerle ilgili daha önce çok sayıda protesto gösterisi olmuş, bu konu uzun süre sosyal medyanın gündemini meşgul etmişti.

Terör örgütü PKK ve FETÖ bağlantılı 28 belediyeye yapılan operasyonlar sonrasında yaptığı açıklamalardan sonra, ABD Büyükelçisi John Bass'in sır dolu Artvin gezisi dikkat çekti.

ABD Büyükelçisi Bass'tan HES yapılan köylere gizli ziyaret

BASS'A TEPKİLER BÜYÜYOR

ABD Büyükelçisi John Bass'e tepkiler giderek büyüyor. Hükümet yetkililerinin yanı sıra vatandaşlar da Bass'e tepki gösteriyor. Binlerce kullanıcı #JohnBassHaddiniBil etiketi ile Büyükelçi'ye Twitter'dan sesleniyor.

ABD Büyükelçisi Bass'tan HES yapılan köylere ziyaret

ABD Büyükelçisi Bass'tan HES yapılan köylere ziyaret

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir