Çağatay Ulusoy kimdir

Çağatay Ulusoy kimdir

Türk dizi oyuncusu-eski manken

23 Eylül 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Avcılar Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünü kazandı. Aynı zamanda Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almaya başladı. 2010 yıında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında birincilik elde etti ve sanat  dünyasına ilk adımını bu şekilde attı.İlk rolü Show TV'de 2011'de yayınlanmaya başlanmış olan Adını Feriha Koydum adlı dizideki Emir Sarrafoğlu karakteridir. Diziye devam ederken 2011'de ilk sinema filmi olan Anadolu Kartalları filmin rol oynamış bu filmdeki performansıyla büyük beğeni toplamıştır.

EMİR'İN YOLU

 Oynadığı Adını Feriha Koydum dizisinin diğer bir başrol youncusu olan Hazal Kaya'nın diziden ayrılmasıyla birlikte dizi ad değiştirerek Adını Feriha Koydum:Emir'in Yolu oalrak yayna devam etmiştir. Reytinglerin düşmesiyle  birlikte dizi Emir'in Yolu adlı yeni bir dizi olarak yayına devam etti fakat seyirci tarafından akbul görmeyen dizi yayından kaldırıldıldı.Şu anda yapımını Ay Yapım'ın yaptığı senaryosunu Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç'in yazdığı ve eylül ayında televizyonda yayınlanmaya başlayacak dizisine hazırlanmaktadır. Yeni dizide Çağatay Ulusoy'a Serenay Sarıkaya eşlik edecektir.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay: Terör bitti, yatırım arttıÖzge Ulusoydan estetik açıklamasıŞarkıcı Çağatay Akman oyuncu eski sevgilisinin kapısına dayanıp darbettiŞarkıcı Çağatay Akman eski sevgilisinin kapısına dayanıp darbetti