Ebru Şallı kimdir

Ebru Şallı kimdir

Türkiye güzeli, model ve sunucu.

Ebru Şallı 15 Ocak 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Şallı moda dünyasına küçük yaşlarda fotomodellik yaparak başladı. 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi'ni bitirmesinin ardından üniversite eğitimi görmemeye karar verdi . 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bu evlilik bir yıl sürmüştür. Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlenmesinin ardından podyumlara veda etti.

Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Yayınladığı videolar büyük ilgi görünce TV8 ekranında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV'de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Ebru Şallıdan oğlu Pars Tanın ölüm yıl dönümünde duygusal paylaşımEbru Şallıdan Maldivler paylaşımıÇağla Şıkel ve Ebru Şallının canlı yayında duygusal anlarıEbru Şallı, oğlunu kaybettikten sonra yaşadıklarını anlattı