Ivana Sert kimdir

Ivana Sert kimdir

Ünlü modacı Ivana Sert kimdir?

Kırık Türkçesiyle söylediği "Bizimla deyılsın" ile bir çok insanın sevgisini kazanan televizyon, gazete ve internette merak edilen kadın Ivana Sert kimdir ?

İşte Ivana Sert'in hayatı...

Ivana Sert, 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur. Boyu 1,67 olmakla birlikte 55 kilodur. Eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır. 

GÜZELLİK YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

Ivana Sert, modellik kariyeri öncesi on altı yaşına değin piyano ve bale okumuştur. Uzun yıllar yaşadığı Belgrad'ta düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olarak Miss Belgrade unvanını alan Sert, 1990'lı yıllarda Miss Yugoslavia ve Miss Globe International gibi yarışmalara katılmıştır.

YURDAL SERT İLE EVLENDİ

2002 yılında Türkiye'ye yerleşerek, İstanbul'da tanıştığı ve merhum iş adamı Mehmet Sert'in oğlu olan Sert Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yurdal Sert ile 2004 yılında Çubuklu, Beykoz'da dünya evine girmiştir. Bu evliliğin ardından Türkiye sosyetesinin tanınmış çiftleri arasına katılan Ivana ve Yurdal Sert'in 31 Ekim 2006 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles şehrinde dünyaya gelen Kayon Ateş adında bir oğulları vardır. Ünlü modacının boşandıktan sonra eski eşinin yakın arkadaşları Hatem Yavuz ve Sinan Akıman ile adı aşk dedikodularına karışmıştır.

YARIŞMALARDA VE DİZİLERDE YER ALMIŞTIR

Kendisinin moda anlayışına ithafen medya tarafından verilen İkoncan lakabı ile adını yıllarca çeşitli şekillerde duyuran Ivana Sert, Sırpça, İngilizce ve Türkçe bilmektedir.

Kendisi, 2011 yılında Yok Böyle Dans adlı yarışmaya katılmıştır ve geçirdiği bir sağlık problemi nedeniyle, doktor tavsiyesi üzerine, yarışmadan on ikinci haftada çekilmiştir. 2012 yılında Ivana Sert, Kanal D'de yayınlanan Yalan Dünya dizisinin otuz dördüncü bölümünde konuk oyuncu olarak yer almış ve kendisini canlandırmıştır. Show TV'nin En Büyük Show adlı programının sunuculuğunu da üstlenen Sert'in ilk kitabı Bizimlesin yine 2012 yılında piyasaya çıkmıştır. Çeşitli fotoğraflarla zenginleştirilmiş bu kitap, moda ve güzellik üzerine tüyolar verme amacı gütmektedir.

İvana Sertin Felaket yorumuIvana Sert, Ahmet Kaya şarkısı söylediİvana Sert, Ahmet Kayanın Kum gibi şarkısını söylediFloyd Mayweather, Nurella ve Ivana Sertle giysi puanladı