Larissa Gacemer kimdir

Larissa Gacemer kimdir

Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya'nın Sao Paulo kentinde doğmuştur. Kızlık soyadı Rodrigues’dir. Oyuncu ve modellik yapmaktadır.

17 yaşında modellik kariyerine başlamıştır. Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almıştır. Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 yılında İzmir'e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır. İkilinin aralarında yakınlaşma olmuştur. Larissa,  Brezilya'ya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa'nın İstanbul'a gelmesiyle Mayıs 2011'de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 yılında “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemişdir.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır. Türkçe dil eğitimi alan Larissa, kendini gün be gün geliştirmektedir.

2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında "Ünlüler" takımında yarışmıştır. Survior'dan ikinci hafta elenmiştir.

Larissa Gacemer isyan ettiLarissa ve eşi Burak Gacemerden eğlenceli paylaşımBrezilyalı model Larissa Gacemer Türk vatandaşı olduLarissa Gacemer: Dağhan çok pis