Osman Gökçek kimdir

Osman Gökçek kimdir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu ve 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti Aday Adayı olan Osman Gökçek kimdir?

Osman Gökçek

Osman Gökçek, 12 Ekim 1983 yılında Ankara’da doğdu. İlkokulu Hamdullah Suphi İlkokulu’nda, ortaokulu TED Ankara Koleji’nde, lise öğrenimini ise Samanyolu Koleji’nde bitirdi. Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü mezunudur.

2002 yılında kurulan Keçiören Gençlik Derneği’ne 9 Mart 2003 tarihinde başkan oldu. 2006 yılında Çankaya Gönüllüleri Derneği Başkanı oldu. “Türkiye Gençlik Kulübü Federasyonu” ve “Çankaya Gönüllüleri Dernek Başkanı” olarak görevi devam etmektedir.

15 gençlik derneğinin Başkent Gençlik Federasyonu’nu adı altında toplanmasında öncülük etti. Kanal 6 televizyonunda 12 hafta boyunca “Var mı Gençlik Gibisi?” adlı programın yapımcısı oldu.

Ayrıca 2010 yılından beri Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

Gökçek, 7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti’den Ankara 1. Bölge milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başvurusunun ardından “Ben milletimize hizmet etmek için bu göreve talip oldum.” dedi.

Osmaniye’de silahlı soyguncu market çalışanına ateş ettiOsmaniyede öğrenciler teknolojik ayakkabı geliştirdiOsmaniyede bir işçi kapanmak üzere olan kepenklerin altından yuvarlandıKuruluş Osman 105. Bölüm Fragmanı