Sevda Demirel Kimdir

Sevda Demirel Kimdir

Sevda Demirel Kimdir? Sevda Demirel'in hayatı...

SEVDA

Sevda Demirel, 28 Nisan 1972 tarihinde Almanya’nın Langen şehrinde doğmuş, büyümüştür. Aslen Gaziantep’lidir. Almanya’da lisede okurken basketbol takımında yer aldı.  Anne ve babası boşanan Sevda Demirel, 16 yaşında İstanbul'a geldi. Almanya’dan İstanbul’a gelen 1,83 boyundaki Sevda Demirel mankenlik yapmaya başladı.

YAPTIRDIĞI ESTETİKLER VE PATLAYAN SİLİKONLARIYLA GÜNDEMDE SIK SIK YER ALDI

Mankenlik ve şarkıcılıktan çok silikonlarıyla gündeme geldi. Silikonlarının patlaması ve Canlı yayında Hande Ataizi'ye attığı tokat gibi sansasyonel olaylarla gündeme gelmiştir. Ünlü ve zengin kişilerle birlikte oldu, fuhuş suçundan tutuklandı. Suç oluşmadan önce tutuklandığı için özür dilenerek serbest bırakıldı.

SPERM BANKASINDAN SPERM ALDI

2010 yılında Amerika'daki bir sperm bankasından sperm alıp melez bir bebek beklediğini açıklayan Sevda Demirel, "Hamileyim ama bankadan değil" diye açıklama yaptıktan bir müddet sonra da 2,5 aylık çocuğunu düşürdüğünü belirtti.

2 EVLİLİK YAPTI

Sevda Demirel, 21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlendi birkaç yıl evli kaldı ve boşandı. Londra’da yabancı bir sporcuyla evlendi 3 yıl evli kaldıktan sonra ondan da boşandı.

Albümleri : 2002 - Sevda Gibi 2005 - Sus 2008 - Uyanma Vakti Filmleri : 2000 - Tutku Suçları 1997 - Hiç Bana Sordun mu? 1997 - Altın Vuruş 1996 - Otostop 1996 - Tatlı Kaçıklar 1995 - Bay E

Zeynep Demirelin amuda kalktığı anlarİyi Partili Nazilli Belediyesinden Süleyman Demirel heykeliFenerbahçe sevdası yuva yıktıVolkan Demirelden açıklamalar