taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9308
6.5926
1553.31
123146.54
296.598
51430.52

CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce

Oy birliği ve grup kararı ile Kemal Kılıçdaroğlu partinin Cumhurbaşkanı adayını açıkladı: Eski bir öğretmen, yeni bir politikacı, Muharrem İnce.

Haber Merkezi | 04.05.2018 - 09:39..
Whatsapp ile paylaş
CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce

CHP'nin adayının Muharrem İnce olduğu kesinleşti. Kapalı grup toplantısında oy birliğiyle adayın Muharrem İnce olmasına karar verildi.

ESPRİ YAPTI

Kararın belli olmasından sonra ilk açıklamasını yapan İnce basın mensuplarına "Zamanı gelince açıklayacağım demiştim, "gelİNCE" diyerek esprili bir şekilde yanıt verdi.

CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce

CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce ViDEO

TEK ADAY İNCE

Kemal Kılıçdaroğlu ve üç grup başkanvekili "Adayımız ‘Muharrem İnce’" diye önerge verdi. “Başka aday var mı” diye soruldu. Başka aday çıkmadı.

Yasa gereği gizli oylama yapıldı ve oy birliğiyle Muharrem İnce grup kararı alınarak CHP’den Cumhurbaşkanı adayı gösterildi.

"GEL BAKALIM BURAYA"

Kılıçdaroğlu kürsüye çıktığında adayı şu cümlelerle açıkladı: Bu sorunları çözme konusunda bir öğretmen kararlı, inançlı, enerjik çabasını harcamak istiyor. Eski bir öğretmen, yeni bir politikacı, Sayın Muharrem İnce gel bakalım buraya

CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce

BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

Barolar Birliği Salonunda bekleyiş devam ediyor. Biraz sonra burada yapılacak açıklamanın ardından Ahmet Taner Kışlalı Kapalı Spor Salonu’na geçilecek.

CHP’nin adayının açıklanmasına dakikalar kala salondaki güvenlik önlemleri de dikkatten kaçmadı. Salona girerken iki kez üst araması yapıldı.

CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce

CHP'nin adayı resmen Muharrem İnce

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir