Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
443.122
0.51%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  ABD Polisi çıplak adama ateş açtı

  ABD'de akli dengesi yerinde olmayan çıplak ve silahlı bir adama, polis ateş açtı. Yaralı ağır olarak hastaneye kaldırıldı, durumu kritik.
  • 09.08.2017 - 09:38
  ABD Polisi çıplak adama ateş açtı

  ABD'de polisin yine orantısız güç eylemi vardı. Nevada'ya bağlı Las Vegas kentinde polis, akli dengesi yerinde olmadığı belirlenen çıplak ve silahlı bir adamın ihbarını aldı. İhbar üzerine bölgeye giden polis şüphelinin etrafını ablukaya aldı, teslim ol uyarsında bulundu.

  ABD Polisi çıplak adama ateş açtı #1

  ABD Polisi çıplak adama ateş açtı VİDEO

  ÖNCE TESLİM OLDU

  Uyarıların ardından bir süre sonra ayağa kalkan adam elleri havada yürümeye başladı, polis aracının yanına doğru gitti. Yere yat uyarısını dinlemeden yürümeye devam eden adamın üzerine namlular doğrultuldu, teslim ol sesleri duyulmaya devam edildi. Uyarıları dinlemeden yürümeye devam eden adamın üzerine köpek salındı.

  ABD Polisi çıplak adama ateş açtı #2

  NİŞANCI KAMERASINDAN GÖRÜNTÜ

  Uyarılara aldırış etmeyen akli dengesi bozuk adam, polisten kaçmaya çalıştı. Salınan köpek adamın üzerine doğru koştu. Tam o anda yakasında bulunan kameradan da görüntüleri kaydeden keskin nişancı polis memuru, silahı adama doğrultup tetiğe bastı. Vücuduna isabet eden mermiyle yere yığılan adam, bir de köpek tarafından ısırıldı. Ardından kelepçelenerek hastaneye kaldırıldı.

  ABD Polisi çıplak adama ateş açtı #3

  SAĞLIK DURUMU KRİTİK

  Hastanede ameliyatla merminin vücuttan çıkartılması sağlanırken, merminin vücudun üst bölümüne isabet etmesi sonucu adamın sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi.

  ABD polisi sıkça şiddet ve orantısız güç eylemleri ile gündeme geliyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir