Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
726.696
3.22%
14ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 14 C
  ABD’de eylemcilere nakliye kamyonunda malzeme taşındı

  ABD’de eylemcilere nakliye kamyonunda malzeme taşındı

  Polis karşıtı gösterilerin devam ettiği Louisville’de, çok sayıda pankartın olduğu aracın ele geçirilmesi, eylemlerin finanse edilmesinde liberal milyarder George Soros olduğu iddiasını güçlendirdi.
  • Haber Merkezi
  • 27.09.2020 - 09:52
  • Güncelleme : 27.09.2020 - 09:52

  ABD’de siyahi Breonna Taylor’ın evine yapılan baskında, polislerin tabancasından çıkan kurşunla öldürülmesinin ardından çıkan protestolar, hız kesmeden devam ediyor.

  POLİSLER SUÇSUZ BULUNDU

  Kentucky eyaletinin Louisville şehrinde gerçekleşen olay sonrası, Taylor’ın ölümüne neden olan polisler hakkında cinayet suçlamasının çıkmaması, kızgın göstericilerin bir kez daha sokaklara çıkmasına neden oldu.

  Polislerin suçsuz bulunmasının infial yarattığı kentte, “protestoların ardında başka güçler var” iddiası ise gittikçe kuvvetlendi.

  EYLEMLER DIŞARIDAN FİNANSE EDİLİYOR İDDİASI

  Sosyal medyada yayılan görüntülerde, Louisville’de bir nakliye aracı kiralayan kadının tuttuğu kamyondan yüksek sayıda protesto malzemesi çıktı. Taşımacılık firması U-Haul'a ait olan kamyonda, eylemcilere verilecek pankart gibi malzemeler de ele geçirildi.

  ABD’de eylemcilere nakliye kamyonunda malzeme taşındı İZLE

  Polisin kamyonu ele geçirmesinin ve eylemi gerçekleştiren kadının gözaltına alınmasının ardından yayılan görüntüler, sosyal medyada “isyanların planlı çıktığının kanıtı" olarak paylaşıldı.

  ABD’de eylemcilere nakliye kamyonunda malzeme taşındı #1

  OKLAR BİR KEZ DAHA SOROS'A DÖNDÜ

  Eylemlerin önceden tasarlandığının bir kanıtı olduğu söylenen kareler, milyarder yatırımcı ve iş insanı George Soros’un eylemleri finanse ettiği iddiasını bir kez daha gündeme getirdi.

  Birçok internet sitesi, aracı kiralayan kadının daha önce Soros vakfında çalıştığına ilişkin iddialar gündeme getirdi.

  ABD’de eylemcilere nakliye kamyonunda malzeme taşındı #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir