Petrol
111.25
-2.62%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
482.235
2.45%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Amerika'da 5 polisi öldüren saldırgan robotla vuruldu

  Amerika'da 5 polisi öldüren saldırgan robotla vuruldu

  Dallas Polis Şefi David Brown, zanlının ‘beyaz insanları, özellikle de polisleri’ öldürmek istediğini söylediğini açıkladı
  • 09.07.2016 - 08:57

  Teksas güvenlik güçlerinin, ABD'de bu hafta iki siyah vatandaşın polis tarafından öldürülmesi üzerine Dallas'ta düzenlenen protestolarda 5 polisi öldüren, 8’i polis 10 kişiyi de yaralayan saldırganın kimliğini tespit ettiği iddia edildi.

  Güvenlik güçleriyle girdiği çatışmanın ardından patlayıcılarla öldürülen saldırganın, 25 yaşındaki Micah Johnson olduğu açıklandı.

  Amerika da 5 polisi öldüren saldırgan robotla vuruldu #1

  "BEYAZ POLİSLERİ ÖLDÜRMEK İSTEDİ"

  Dallas Polis Şefi David Brown, zanlının ‘beyaz insanları, özellikle de polisleri’ öldürmek istediğini söylediğini açıkladı:

  “Zanlı, Black Lives Matter (Siyahların Hayatı Önemlidir) konusunda kızgındı. Yakın zamanda polislerin gerçekleştirdiği vurulmalarla ilgili de kızgın olduğunu söyledi” diyen Brown, saldırıya dahil olması ihtimali bulunan şüphelileri de uyardı: “Eğer dışarıda bununla ilgisi olan biri varsa sizi bulacağız, sizi yasal yollarla elimize geçireceğiz ve adaleti sağlayacağız.”

  Amerika da 5 polisi öldüren saldırgan robotla vuruldu #2

  "ROBOT KULLANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOKTU"

  Saldırganın bu açıklamaları patlayıcılarla öldürülmeden önce dile getirdiğini ifade eden polis şefi, “Zanlıyla silahlı çatışmaya girdik ve bomba robotunu kullanmaktan başka bir çare olmadığını gördüldü” dedi. Brown, öldürülen şüphelinin herhangi bir grupla ilişkisi olmadığını ve tek başına hareket ettiğini de sözlerine ekledi.

  ABD’de protesto gösterileri: 5 polis memuru öldürüldü VİDEO

  ABD'de siyahi genç polis tarafından öldürüldü VİDEO


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir