Euro
15.3360
0.62%
Dolar
13.5732
0.71%
Altın
799.2890
-0.23%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
515.938
0.86%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C
  Avrupa Parlamentosu'nda cinsel taciz oturumu

  Avrupa Parlamentosu'nda cinsel taciz oturumu

  Avrupa parlamentosu dün acil koduyla aldığı cinsel taciz oturumu kararını uyguladı. Oturum Strazburg'da bulunan parlamentoda gerçekleşti.
  • Haber Merkezi
  • 25.10.2017 - 14:08

  Avrupa, Batı'da yaşanan taciz skandalları ile çalkalanıyor. Bir yanda Hoollywood'un tacizci yapımcısı gündeme damgasını vururken, diğer yanda da dün ortaya çıkan AP'de taciz skandalına karşı Avrupa Parlamentosu tepkisiz kalamadı, acil koduyla toplantı gerçekleştirdi.

  Avrupa Parlamentosu nda cinsel taciz oturumu #1

  BEN DE YAZILI PANKARTLAR

  Son günlerde oldukça fazla bir şekilde duyulmaya başlanan taciz skandalları karşısında özel bir oturum ile acilen toplanan AP bu konuda görüş oluşturmaya çalıştı. Parlamenterlerin "bende" (Me Too) yazılı pankartlar ile toplantı salonuna geldiği oturumda yaşanan olaylar görüşüldü.

  Avrupa Parlamentosu nda cinsel taciz oturumu #2

  Katalonya, İtalya ve İskoçya'nın ayrılma konularında bile bu kadar büyük bir reaksiyon göstermeyen Avrupa Parlamentosu'nun bu durumu "skandal kendilerinde yaşanınca hemen müdahale edildi" yorumlarına neden oldu.

  Avrupa Parlamentosu nda cinsel taciz oturumu #3

  AP'DE TACİZ SKANDALI

  İngiliz Sunday Times gazetesinin AP'nin kadın çalışanlarının ifadelerine dayandırdığı haberinde; AP üyesi erkek vekillere yönelik ağır cinsel taciz suçlamaları yer almış, sözlü, yazılı ve elle taciz vakalarının yanı sıra bir vakada bir AP üyesinin genç bir kadın asistan önünde mastürbasyon yaptığı iddiasına da yer verilmişti.

  Avrupa Parlamentosu nda cinsel taciz oturumu #4


  Görüş Bildir