Petrol
96.19
-0.48%
Euro
18.2868
-0.06%
Dolar
17.8886
-0.34%
Altın
1.033
0.23%
Borsa
2785
0.00%
Bitcoin
417.064
-3.23%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Ünlü İtalyan playboy yatakta hayatını kaybetti

  Hayatı boyunca 6 binden fazla kadınla birlikte olan ünlü 63 yaşındaki playboy Maurizio Zanfanti, İtalya'nın Rimini kentinde 23 yaşında bir turist kadınla beraber olduğu sırada yaşamını yitirdi.
  • Haber Merkezi
  • 29.09.2018 - 06:02
  Ünlü İtalyan playboy yatakta hayatını kaybetti

  Yerel bir haber ajansı olan Il Resto Del Carlino'nun haberine göre, İtalya'nın Rimini kentinde meydana gelen olayda, ‘Rimini'nin romesu' olarak da bilinen Maurizio Zanfanti'nin 23 yaşındaki turist bir kadınla ilişkiye girdiği sırada geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

  İLİŞKİ SIRASINDA YERE YIĞILDI

  İlişkiye girdikleri sırada Zanfanti'nin yere yığıldığı fark eden Romanyalı genç kadın, acil servisi aradı ve yardım istedi.

  Hızla olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, Zanfanti'nin olay yerine geldiklerinde ölü olduğunu belirtti.

  NEDENİ KALP KRİZİ

  Olay hakkında hazırlanan raporda, bazı görgü tanıkları, turist kadının Zanfanti'nin kalp krizi belirtileri gösterdiği sırada üstünü giyindiğini belirtti.

  Öte yandan, hazırlanan raporda, Zanfanti'nin kalp krizi geçirdiği sırada birlikte olduğu turist kadını birkaç yıldır tanıdığı da yer aldı.

  BİR YAZ 200 KADINLA BİRLİKTE OLMUŞ

  Tek bir yaz mevsimi boyunca 200 kadın ile birlikte olduğunu iddia eden ‘Zanza' lakaplı ünlü playboy, 70'lerde kentin uğrak mekanlarından olan ‘Patlat' isimli gece kulübünde ününü artırmaya başladığını biliniyor.

  Rimini Belediye Başkanı Andrea Gnassi tarafından ‘Gecelerin efsanesi' olarak tanımlanan Zanfanti verdiği bir röportajda, birlikte olduğu her bir kadını gerçekten sevdiğini dile getirmişti.

  Yıllar içinde Zanfanti ile birlikte olan birçok kadın, sahip oldukları çocukların babasının Zanfanti olduğu iddiasında bulunduğu belirtildi.

  Ünlü İtalyan playboy yatakta hayatını kaybetti #1

  "BAZILARININ KIZLARI BENİMLE GÖRÜŞMEK İSTİYOR"

  Daha önce birlikte olduğunu kadınların hala kendisini ziyaret ettiğini belirten Zanfanti, "Bazıları çoktan evlendi, hatta bazılarının kızları benimle görüşmek istiyor" dedi.

  Ünlü İtalyan playboy yatakta hayatını kaybetti #2

  "BU İŞLER İÇİN FAZLA YAŞLIYIM"

  Yaşamı boyunca 6 binden fazla kadınla birlikte olan ‘Gecelerin efsanesi', 2014 yılında Alman Bild gazetesine verdiği röportajda, daha önceden spora gitmediği yönündeki iddiasını yalanlayarak, sık sık spora gittiğini itiraf etmişti.

  Zanfanti'ni verdiği röportajda, "Artık 59 yaşındayım, bu olaylar için fazla yaşlıyım" ifadelerini kullanmıştı.

  Ünlü İtalyan playboy yatakta hayatını kaybetti #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir