Euro
10.3233
0.05%
Dolar
8.8167
-0.01%
Altın
496.27
0.02%
Borsa
1.392
0%
Bitcoin
380.048
-2.63%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 16 C

  Bitkisel hayattaki kadına tecavüz eden adam yakalandı

  ABD'nin Arizona eyaletinde bitkisel hayattaki kadının doğum yapmasına neden olan 36 yaşındaki Nathan Sutherland gözaltına alındı. Sutherland, 500 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.
  • Haber Merkezi
  • 24.01.2019 - 16:03
  • Güncelleme : 24.01.2019 - 16:03
  Bitkisel hayattaki kadına tecavüz eden adam yakalandı

  ABD'nin Arizona eyaletinde 10 yıldır bitkisel hayatta olan kadın, geçtiğimiz aylarda doğum yapmıştı. Herkesi şaşırtan bu olay karşısında ABD polisi araştırmalarını yoğunlaştırıp, suçluyu yakalamak için adeta atağa geçti.

  HASTANEDE ÇALIŞAN PERSONELİN DNA ÖRNEKLERİ İNCELENDİ

  Polis, bu olayın yaşanmasına neden olan kişiyi araştırdı. Özellikle de hastanede çalışan bütün personelin DNA örnekleri incelendi.

  Bitkisel hayattaki kadına tecavüz eden adam yakalandı #1

  OLAYIN SORUMLUSU YAKALANDI

  Yapılan detaylı araştırmalardan sonra hastanede çalışan 36 yaşındaki Nathan Sutherland'ın, bu olayın sorumlusu olduğu açıklandı.

  500 BİN DOLAR KEFALETLE SERBEST BIRAKILABİLİR

  Metro'nun haberinde yer alan bilgiye göre; Sutherland'ın 500 bin dolar kefaletle serbest bırakılması gündemde.

  Bitkisel hayattaki kadına tecavüz eden adam yakalandı #2

  HASTANEDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDEBİLİR

  Genç adam, eğer suçlu bulunursa cinsel saldırı ve korunmasız bir yetişkine tacizde bulunma suçlamalarından hapis yatacak. Ancak serbest bırakılırsa erkek hemşire, hastanede çalışmaya devam edecek.

  AVUKAT: KESİN KANIT YOK

  ​Sutherland'ın avukatı David Gregan, "Bay Sutherland'ın bu eylemi gerçekleştirdiğine dair kesin bir kanıt yok. DNA sonuçlarının değerlendirildiğini biliyorum. Fakat Sutherland'ın tekrar DNA testi yaptırma hakkı mevcut." diye konuştu.

  Bitkisel hayattaki kadına tecavüz eden adam yakalandı #3

  "ŞOK VE DEHŞET YAŞIYORUM"

  Ayrıca haberde; 29 Aralık'ta doğum yapan bitkisel hayattaki kadının, San Carlos Apache kabilesine mensup olduğu belirtildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Kabile lideri Terry Rambler, "Bir üyemizin bu muameleye maruz kalmasından dolayı büyük bir şok ve dehşet yaşıyorum." dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir