Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
701.791
0.85%
16ºC
İstanbul
Bulutlu 16 C

  Cameron'dan Corbyn'e kıyafet eleştirisi

  İngiltere Başbakanı David Cameron, ana muhalefet İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn'i "Doğru dürüst giyin" diyerek eleştirdi.
  • Ajanslar
  • 25.02.2016 - 13:01
  Cameron'dan Corbyn'e kıyafet eleştirisi

  İngiltere Parlamentosu'nda Başbakan Cemoran'a ana muhalefet lideri ve milletvekillerinin sorular yönelttikleri haftalık oturumda konuşan Cameron, ana muhalefet İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn'in kıayfetini eleştirdi.

  "DOĞRU DÜRÜST TAKIM ELBİSE GİY"

  Cameron, Corbyn'i, annesinin "doğru dürüst bir takım elbise giy, kravatını tak ve milli marşı söyle" diye öğütlemesi gerektiğini söyledi.

  Cameron dan Corbyn e kıyafet eleştirisi #1

  CORBYN'DEN CAMERON'A YANIT

  İşçi Partisi lideri Corbyn, Cameron'un bu sözleri üzerine söz aldı ve iktidar partisi milletvekillerinin aleyhte tezahüratlarının yatışmasını bekledikten sonra, "Benim rahmetli annem bana, herkese, başvurduğu sağlık kuruluşunda, bedava sağlık hizmeti sunma prensibini savunmamı öğütlerdi, çünkü kendi kuşağından birçok kişi gibi o da hayatını ücretsiz ulusal sağlık hizmetlerine adamış biriydi" dedi.

  EINSTEIN ALINTISI YAPTI

  Daha sonra Corby'in resmi Twitter hesabından bir Albert Einstein alıntısı yapıldı: "Döküntü giysilerimizden, değersiz eşyalarımızdan değil, döküntü ve değersiz fikirler ve dünya görüşlerinden utanmalıyız"

  Cameron dan Corbyn e kıyafet eleştirisi #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir