Dolar
7.5555
0.1166%
Euro
8.9623
0.0938%
Altın
1950.56
0.3276%
Borsa
1111.96
0.117%
G. Altın
473.93
0.468%
Bitcoin
82990.94
0.4052%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Canlı yayında intihar anını milyonlar izledi - Video

  ABD'de yaşnan hırsız polis kovalamacası, hırsızın intihar etmesiyle sonlandı. O anlar yaşanırken kameralar kayıttaydı.
  • 29.09.2012 - 09:46
  Canlı yayında intihar anını milyonlar izledi - Video

  Canlı yayında intihar anını milyonlar izledi - Video #1

  Arizona eyaletinde yaşanan olayda, polisin takibine yakalanan şüpheli bir kişi, ana yolda son sürat kaçmaya çalışırken kablolu televizyon kanalının helikopterden çekim yapan kamerasına yakalandı. Şüpheli, aracını yolun kenarına çektikten sonra aracından inerek bir süre koşarak kaçmaya devam etti. Kameranın saniye saniye görüntülediği anlarda, polisin yaklaşmakta olduğunu gören şüpheli cebinden silahını çekerek başına dayadı ve tetiği çekti.

  İntihar eden kişinin görüntüleri, Fox News’i o anda izlemekte olan yüz binlerce ABD’linin ekranlarına yansıdı.

  CANLI YAYINA YANSIYAN O ANLAR

  Canlı yayında intihar anını milyonlar izledi - Video #2

  ÖĞLEN HABER KUŞAĞINDA EN BEKLENMEDİK OLAY

  Fox News’in öğlen haberlerini sunmakta olan Shephard Smith, yaşanan olay karşısında ne yapacağını şaşırırken, beklenmedik durum karşısında ne diyeceğini bilemedi ve bir süre durakladı.

  YAYINI KESİN DİYE SESLENDİ AMA...

  Smith, polisin kovaladığı şüpheli kendisini vuracağını belli edince ‘Yayını kesin’ diye bir kaç kez seslense de, intihar anı ve şüphelinin yere düşmesi ekrana yansıdı. Televizyon kanalı, anında reklamlara girerek yayını kesti. Reklamların ardından izleyicilerden özür dileyen Smith, “Bu görüntüler kanalımıza ait değil” açıklamasını yaptı.

  Smith, “Bu çok, çok yanlış bir olaydı ve bir daha yaşanmayacak, çok özür diliyorum” ifadesini kullandı. Fox News, daha sonra intihar görüntülerinin yer aldığı beş saniyelik kısmı söz konusu videodan çıkardı. İntihar eden şüphelinin kimliği hakkında bilgi verilmedi.

  Uzmanlar, ABD televizyonlarında çok sık rastlanan polis-hırsız kovalamacalarının, yaşanan en son skandalın ardından yeni yayın kurallarına maruz kalabileceğini ifade etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir