Petrol
94.91
1.65%
Euro
18.2335
-0.70%
Dolar
18.5748
-0.28%
Altın
1.023
-0.19%
Borsa
3554
1.99%
Bitcoin
375.904
-0.20%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C

  Cep telefonuyla gömülen kadından torununa mesaj geldi

  İngiltere'de, vasiyeti üzerine cep telefonuyla toprağa verilen babaannesinden kısa mesaj alan Sheri Emerson şoka girdi.
  • 18.10.2014 - 08:52
  Cep telefonuyla gömülen kadından torununa mesaj geldi

  Cep telefonuyla gömülen kadından torununa mesaj geldi #1

  İngiltere'de yaklaşık üç yıl önce babaannesini kaybeden 22 yaşındaki Sheri Emerson, "mezardan" gelen kısa mesajla neye uğradığını şaşırdı.

  ATTIĞI MESAJA CEVAP GELİNCE GÖZLERİNE İNANAMADI

  Sürekli mesajlaşan, haberleşen bir aile olan Emerson'lar, 59 yaşında bağırsak kanseri sebebiyle hayatını kaybeden büyüklerini, kendi vasiyeti üzerine cep telefonuyla birlikte toprağa verdi. Babaannesini özlediği zaman bazen onu yanında hissetmek için bu telefona kısa mesajlar atan Sheri Emerson, bir gün attığı mesaja cevap alınca gözlerine inanamadı.

  "GÖZÜM ÜZERİNDE. SENİ SEYREDİYORUM..."

  Telefonuna "Babannem" diye kayıtlı olan numaradan gelen mesajda, "Gözüm üzerinde. Her şey güzel olacak. Bunu da atlatacaksın" yazıyordu. Genç kadın "Sen kimsin?" diye mesaj yazınca bu kez, "Seni seyrediyorum ve emin ol her şey daha iyi olacak" cevabını aldı.

  'EŞEK ŞAKASI SANDIM'

  Daily Mail gazetesine konuşan Sheri, "Mesajı okuduğumda 'Hala yaşıyor mu?' gibi garip sorular aklımı kurcalamaya başladı" dedi. Sheri ilk şoku atlattıktan sonra mesajın kim tarafından gönderildiğini araştırmaya başladı. Mesaj ile cevap veren kişinin, Leasley Emerson'un numarasını birkaç hafta önce satın aldığı ortaya çıktı.

  HATTIN YENİ SAHİBİ ÖZÜR DİLEDİ

  Telefonu aldıktan sonra çeşitli numaralardan mesaj ve çağrılar alan yeni kullanıcı, arkadaşları tarafından eşek şakasına uğradığını düşündüğünü ve bu mesajla şakayı devam ettirmek istediğini belirterek, farkında olmadan sebep olduğu üzüntü nedeniyle aileden özür diledi. Sheri Emerson, babaannesinin telefonunun kayıtlı olduğu operatör ile iletişime geçti. O2 adlı şirket, babaannenin telefon numarasının bir daha başkaları tarafından kullanılmayacağına dair teminat verdi.


  Görüş Bildir