Euro
15.1831
-0.31%
Dolar
13.6005
-0.36%
Altın
786.4290
-0.21%
Borsa
1998
2.38%
Bitcoin
508.370
2.46%
1ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 1 C

  Çinli anne hasta oğlunun tedavisi için intihar etti

  Çinli anne, kendi hayat sigortasından hasta oğlu yararlansın diye intihar etti.
  • 07.04.2016 - 14:40
  Çinli anne hasta oğlunun tedavisi için intihar etti

  Çin'in Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrinde yaşayan, ismi açıklanmayan 63 yaşındaki kadın, sigortasının hasta olduğunun tedavisini karşılaması için 9. kattaki dairesinin balkonundan atlayarak intihar etti. Hasta oğlu televizyona yaptığı açıklamada annesinin son sözlerinin; "Ben iyi olacağım. İhtiyacın olan parayı almanda sana yardım edeceğim." olduğunu açıkladı.

  Çinli anne hasta oğlunun tedavisi için intihar etti #1

  GENÇ ADAM KISMEN FELÇ OLDU

  İntihar eden kadının, ismi açıklanmayan oğluna 2005 yılında eklem iltihabı teşhisi konmuştu. Genç adama dayanılmaz ağrılar çektiren hastalık, vücudunun boynundan beline kadar olan kısmını hareket ettiremez duruma getirmişti. Teşhisten on yıl sonra genç adam kısmen felç oldu. Hastalığın son aşamasında genç adam, artık kafasını ve kalçalarını hareket ettiremiyordu.

  SADECE KARISININ MAAŞIYLA GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORLAR

  Genç adam çalıştığı son iş olan restoran müdürlüğünden de hastalığı sebebiyle ayrılmak zorunda kalınca, tüm aile eczanede çalışan karısının maaşıyla geçinmek durumunda kaldı. 20 metre karelik bir evde yaşam mücadelesi veren ailenin bu haline, yaşlı kadın çareler aramaya başladı. Hayat sigortalarını araştırmaya başlayan yaşlı kadın geçen sene bir poliçeye başvurdu.

  Çinli anne hasta oğlunun tedavisi için intihar etti #2

  "SENİ ACILAR İÇİNDE GÖRÜNCE KAHROLUYORUM OĞLUM"

  Üzüntülü anne oğlu için kendini feda etmeden önce, balkonda dikilirken oğluna dönerek; "Sevgili oğlum, sana birazcık yardımım dokunabilir. Seni acılar içinde gördükçe kahroluyorum.'' sözlerini sarf etti. Ardından kendisini 9. kattan boşluğa bıraktı.

  HAYAT SİGORTASI GEÇEN SENENİN KASIM AYINDA BİTMİŞ

  Yerel bir gazeteye konuşan kadının oğlu, annesinin hayat sigortasından gelecek parayı tedavi masraflarına kullanılması için 22 mart günü intihar ettiğini belirtti. Lakin hayat poliçesi geçen senenin 27 kasım tarihinde son bulmuştu ve intiharı kapsamıyordu.


  Görüş Bildir