Euro
9.6587
-0.25%
Dolar
8.0471
-0.29%
Altın
451.53
0.27%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
510.185
-2.81%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C
  Donald Trump Putin'in övgülerine cevap verdi

  Donald Trump Putin'in övgülerine cevap verdi

  Donald Trump, Putin'in kendisine yönelttiği iltifatlara ilişkin açıklama yaptı.
  • 18.12.2015 - 11:47

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı olan Donald Trump'a övgüler sıralamıştı.

  PUTİN'DEN TRUMP'A ÖVGÜLER

  Putin, yılsonu basın toplantısında "Donald Trump, hiç kuşkusuz çok parlak ve becerikli biri. Onun kabiliyetini değerlendirmek bizim işimiz değil buna ABD seçmenleri karar verir. Ama Trump başkanlık yarışının mutlak lideri. Rusya ile ilişkileri yeni bir seviyeye taşımak ve derinleştirmek istediğini söyledi. Bunu memnuniyetle karşılıyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

  Donald Trump Putin in övgülerine cevap verdi #1

  "İLTİFATLARI DUYMAK BÜYÜK ONURDUR"

  Putin'in bu övgülerine Trump'tan yanıt gecikmedi. Trump, "Hem ülkesinde hem de yurtdışında saygı gören birinden iltifat almak, her zaman için büyük onurdur. Ben her zaman Rusya ile ABD'nin terörizmle mücadele etmek ve dünyayı yeniden şekillendirmek için işbirliği yapması gerektiğini hissetmişimdir. Ticari işbirliğinden ve karşılıklı saygının getireceği diğer yararlardan bahsetmeme gerek dahi yok." dedi.

  Donald Trump Putin in övgülerine cevap verdi #2

  "MÜSLÜMANLARIN ABD'YE GİRİŞİ YASAKLANSIN"

  Donald Trump’a açık bir mektup yayınlayarak, “Güvenlik gerekçesiyle Müslümanların ABD’ye girişi yasaklansın” çağrısı yapmıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir