Euro
11.1893
0.99%
Dolar
9.611
1.17%
Altın
553.97
1.61%
Borsa
1.465
0.67%
Bitcoin
603.557
-1.60%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C

  İngiltere'de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü

  Fitness ile ilgilenen 27 yaşındaki Alice, aç karnına aldığı alkolün nadir bir reaksiyonu tetiklemesi nedeniyle hayatını kaybetti.
  • DHA
  • 19.07.2020 - 17:04
  İngiltere'de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü

  İngiltere’nin Brighton kentinde yaşayan 27 yaşındakşi Alice Burton Bradford, aç karnına aldığı alkolün tetiklediği metabolik bir komplikasyon olan ‘alkolik ketoasidoz’ nedeniyle yaşamını yitirdi.

  Genç kızın, hastaneye ulaşamadan evinin bahçesinde hayatını kaybettiği belirtildi.

  FİTNESSLA İLGİLENİYORDU

  Yerel medyaya konuşan genç kızın arkadaşları ise Alice’in, alkolik olmadığını ve bisiklet sürüp, koşmaktan hoşlanan bir fitness tutkunu olduğunu söyledi.

  Alice’in 8 yıldır onu tanıyan 30 yaşındaki arkadaşı Aaron Mulvay, benzer trajedileri önlemek için komplikasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olma çağrısında bulundu.

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #1

  "YETERİNCE YEMEK YEMEMİŞ"

  Mulvay’ın, arkadaşının ölümüyle ilgili “Bizim için tam bir şoktu. Hiç kimse bunu beklemiyordu. Ölmeden 3 hafta önce, uzaktan merhaba demek için bisikletiyle uğramıştı. Alice, hayatını kaybedene kadar 'alkolik ketoasiadoz'u daha önce duymamıştım. O hafta sonu ne kadar içtiğini bilmiyoruz ama alkolik değildi. Yeterince yemek yememiş ve bu da midesinde bir reaksiyonu tetiklemiş.” ifadelerini kullandığı belirtildi.

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #2

  ANISINA, ANIT BANK YAPILACAK

  Alice’in Cornwall’da yaşayan ailesi ile yakın temasta olan Mulvay’ın, Alice için anıt bir bank yaptırmak için bir bağış kampanyası başlattığı ve şu ana kadar 979 sterlin topladığı belirtildi.

  Mulvay’ın “Hiçbirimiz Alice’in cenaze törenine katılamadık ve bu yüzden kendi vedamızı etmek için onun anısına anıt bir bank yaptırmak istiyoruz. Anıt bankı Alice vahşi yaşamı sevdiği için köpeğini gezdirdiği kayalıklara ya da güzel bir parka koymak istiyoruz.” dedi.

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #3

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #4

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #5

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #6

  İngiltere de alkol alan fitness tutkunu genç, öldü #7

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir