İşte Şeyma Subaşı'nın gelinliği

Acun Ilıcalı ile dünya evine girecek olan Şeyma Subaşı, düğün ayrıntılarını çok aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımları arasında gelinliğe de yer veren Subaşı, büyük beğeni topladı.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı dünya evine giriyor-FOTO GALERİ

İşte Şeyma Subaşı'nın gelinliği

ŞEYMA'NIN GELİNLİĞİ

Şeyma Subaşı, dün özel uçakla Fransa - St. Tropez'e gitti. Sık sık sosyal medya hesabından fotoğraf ve videolar paylaşan Şeyma Subaşı'nın gelinlik konseptli kostümler giymesi dikkat çekti.

İşte Şeyma Subaşı'nın gelinliği

ÖZEL GELİNLİK

Şeyma Subaşı, nikahta giyeceği elbisesini takipçileriyle paylaşmasının ardından özel kıyafetin markası ortaya çıktı. Zimmermann markasının sonbahar-kış koleksiyonundan bir parça seçen Subaşı, elbisesini Sergio Rossi beyaz stilettolarla kombinledi. Kıyafetin en dikkat çeken detaylarından biri ise Johanna Ortiz’in tasarımı olan papatya şeklindeki küpeleri oldu.

İşte Şeyma Subaşı'nın gelinliği

DÜĞÜN AYRINTILARI

Cote D'Azur Havaalanı'nda bekleyen özel helikopter, çifti ve şahitlerini Marsilya'ya götürecek. Buradaki Türk Konsolosluğu'nda Esat Yontunç ve Kübra Subaşı'nın şahitliğinde nikah kıyılacak. Grup, aynı helikopterle Fransa - St. Tropez'e gidecek ve Byblos adlı lüks otele yerleşecek. Düğün, 19 Eylül'de Bagatelle adlı kulüpte, açık havada gerçekleşecek ve saat 00:00'a kadar sürecek.

İşte Şeyma Subaşı'nın gelinliği