Euro
9.0573
0%
Dolar
7.446
-0.25%
Altın
444.04
0.53%
Borsa
1.563
-0.16%
Bitcoin
270.921
-2.27%
-0ºC
İstanbul
Kısmen güneşli -0 C

  Kırım'daki saldırı anının yeni görüntüleri ortaya çıktı

  Kırım'ın Kerç kentinde bir teknik okulda silahlı ve patlayıcı kullanarak düzenlenen saldırı anına ait görüntüleri yayınlandı.
  • Haber Merkezi
  • 22.10.2018 - 13:08
  • Güncelleme : 22.10.2018 - 14:17
  Kırım'daki saldırı anının yeni görüntüleri ortaya çıktı

  18 yaşındaki Vladislav Roslyakov, sırt çantasında patlayıcı ve silahlarla okuduğu okula girerek 23 kişinin ölümüne, 73 kişinin de yaralanmasına neden olmuştu.

  YENİ GÖRÜNTÜLERE ULAŞILDI

  Olayla ilgili araştırmasını sürdüren ekipler, yeni görüntülere ulaştı. Bu görüntülerde ise Roslyakov'un okula girdiği ve adeta terör estirdiği görülüyor.

  Kırım daki saldırı anının yeni görüntüleri ortaya çıktı #1

  RUS BASINI SALDIRGANI KARIŞTIRDI

  Daha önce Rus basını tarafından saldırganın Vladislav Diviza olduğu belirtilmiş, bu yanlış bilgi ise Diviza'nın büyük zorluk yaşamasına sebep olmuştu.

  Kırım'daki okul katliamının yeni görüntüleri İZLE

  TELEVİZYON KANALINA ÇIKARAK DURUMU ANLATTI

  Rus basınının hatasından sonra olayla hiçbir ilgisi olmayan genç sosyal medya üzerinden binlerce tehdit mesajı aldı. Genç her ne kadar kendisinin masum olduğunu sosyal medya üzerinden anlatmaya çalışsa da başarılı olmadı. Aile tehditlerden dolayı çareyi yerel bir televizyon kanalına çıkarak masum olduğunu anlatmakta buldu.

  Kırım daki saldırı anının yeni görüntüleri ortaya çıktı #2

  BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

  Televizyona çıkan aile, saldırıyla hiçbir ilgilerinin bulunmadığını söyleyerek tehdit ve saldırıların sona ermesi için çağrıda bulundu. Daha sonra aile avukatıyla birlikte suç duyurusunda bulunarak, ulusal kanallara basın açıklaması yaptı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir