Petrol
96.55
0.02%
Euro
18.2691
0.04%
Dolar
18.071
-0.04%
Altın
1.021
0.02%
Borsa
302
1.34%
Bitcoin
426.700
0.46%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı

  Maraton sırasında çıkan orman yangınında vücudu yanan atlet Turia Pitt ve beraber olduğu erkek arkadaşı Michael Hoskin nişanlandı.
  • 22.07.2015 - 16:27
  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı

  Geçirdiği ameliyatlar sonrasında tekrar hayata tutunan, birçok gönüllülük işinde yer alan ve tüm dünyaya ilham veren Pitt kendini aşkla alt üst olmuş hissettiğini söyledi. Women Weekly dergisine kapak olan, Çin Seddi’ne tırmanarak topladığı bağışla tüm dünyaya ilham veren Pitt ve sevgilisi Michael Hoskin nişanlandı.

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı #1

  "ALT ÜST OLDUM"

  Pitt verdiği röportajda duygularını şöyle dile getirdi; "Kendimi aşkla alt üst olmuş hissediyorum. Michael benim hayat arkadaşım. Onu yıllardır tanıyorum ve kendimi bildim bileli evlilik hakkında konuşuyoruz ve sonunda sürpriz bir teklifte bulundu."

  Çift şimdi evlilik hazırlıkları yapıyor. 2011’de yaşadığı elim kaza sonrası hayata sıkı sıkıya tutunan 26 yaşındaki Pitt, gelişmemiş ülkelerde ihtiyacı olan insanların estetik ameliyat olabilmelerine olanak sağlayan bir yardım kuruluşuna bağış toplayabilmek için yollara düşmüş ve kendini bu işe adamıştı.

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı #2

  TÜM DÜNYAYA İLHAM VERİYOR

  Batı Avustralya eyaletinde 2011 yılında düzenlenen 100 kilometrelik Kimberley Ultra Maraton koşusu sırasında yarış güzergahında çıkan yangında vücudunun yüzde 60'ı yanan Turia Pitt ve yarışmanın organizatörleri davalık olmuştu.

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı #3

  10 MİLYON DOLAR TAZMİNAT

  Olayın ardından hakkında dava açılan maratonun organizatörü Hong Kong merkezli Racing The Planet ile Pitt'in avukatı Greg Walsh arasında yapılan gizli görüşmede mutabakat sağlandı ve şirket yetkilileri 26 yaşındaki atlete 10 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul etti. Özgüveni ve cesareti ile kısa zamanda ön plana çıkmaya başlayan Turia, Avustralya’nın ünlü kadın dergisi Women Weekly’e 2014 yılında kapak oldu.

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı #4

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı #5

  Maratonda vücudu yanan sporcu sevgilisi ile nişanlandı #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir