Onu gören yanına koştu - Video

Onu gören yanına koştu - Video

ABD'nin New York kentinde yaşayan üniversite öğrencisi Brett Cohen ünlü olmanın toplum üzerindeki etkisini araştırmak için kendi tuttuğu paparazziler ve güvenlik görevlileriyle Times Meyda'nına çıktı.

Parayla tuttuğu 15 kişilik ekibiyle dünyanın en ünlü meydanında yürüyen Cohen 15 dakikalık gezintisinde Hollywood ünlüleri gibi karşılandı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Ekibindeki kızların yürürken ismini söyleyerek Cohen'e seslenmesi caddede yürüyen yüzlerce insanın dikkatini çekti. Özellikle genç kızlar ünlü birini gördüklerinden emin olmanın verdiği heyecanla Cohen'in yanına koşarak onunla fotoğraf çektirdi.

"BİR ARA HUZURSUZ OLDUM

Yaşadığı deneyimi anlatan Cohen şöyle konuştu: “Paparazzi kılığındakilerden biri yaşadığımız her şeyi kaydetti. Görüntülerde beni şarkıcı ya da film yıldızı sanıp yanıma gelenlerin hiç biri ekipten değil. Dolayısıyla gördüğünüz her şey gerçek. Bu kadar kişinin etrafımda toplanmasından dolayı bir ara huzursuz oldum. Baktım bir polis memuru bana doğru geliyor. Foyamın ortaya çıkacağını sandım ama polis sadece benimle fotoğraf çektirmek istiyormuş.”