Euro
15.242
0.16%
Dolar
13.5285
0.28%
Altın
775.51
0.15%
Borsa
1.981
2.78%
Bitcoin
708.200
-0.73%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Prens Harry ve eşinden Amerikalılara ‘oy verin’ çağrısı

  İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak ABD’ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle çifti, TIME dergisi için kamera karşısına geçerek, “Bu hayatımızın en önemli seçimi. Oy verin” çağrısı yaptı.
  • DHA
  • 23.09.2020 - 18:19
  • Güncelleme : 23.09.2020 - 22:30
  Prens Harry ve eşinden Amerikalılara ‘oy verin’ çağrısı

  İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılan ve ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 14.6 milyon dolara aldıkları eve taşınan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, TIME dergisi için kamera karşısına geçerek, ‘oy verin’ çağrısında bulundu.

  İNGİLİZ GAZETECİDEN ELEŞTİRİ

  Söz konusu görüntülerin ardından İngiliz gazeteci Piers Morgan, Harry ve Meghan çiftini, 'Kraliyet üyelerinin apolitik duruşunu ihlal ettikleri gerekçesiyle' eleştirdi. Morgan ayrıca çifti ‘Biden’ı desteklemekle suçladı.

  "BU HAYATIMIZIN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ"

  TIME dergisi için çekilen görüntülerde konuşan Meghan Markle, “Her zaman olduğu gibi aynı şeyi söylüyoruz. Bu hayatımızdaki en önemli seçim. Bu sefer geçekten öyle” dedi ve oy verin çağrısı yaptı.

  Öte yandan Prens Harry, Kraliyet Ailesi’nden olduğu için hiç oy kullanmadığını ifade etti.

  Prens Harry ve eşinden Amerikalılara ‘oy verin’ çağrısı #1

  "HARRY VE MEGHAN, BİDEN’IN BAŞKAN OLMASINI İSTİYOR"

  Piers Morgan, İngiliz medyasından Daily Mail’de yayınlanan yazısında, “Prens Harry ve Meghan Markle, Joe Biden’ın bir sonraki ABD Başkanı olmasını istiyor. Bunu açıkça söylemediler elbette. Ancak TIME dergisi için yayınladıkları görüntülerde, seçimlerin hangi yöne gitmesini istediklerini açıkça belirttiler. Bu Donald Trump’ın yönü değil” ifadelerini kullandı.

  Prens Harry ve eşinden Amerikalılara ‘oy verin’ çağrısı #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir