Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
410.409
-1.15%
21ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 21 C

  Prens Harry’den gizli anlaşma: Kraliçe'nin ölmesini bekliyor

  Kraliyet hayatına dair deneyimlerini anlatacağı bir kitap yazmaya hazırlanan Prens Harry'nin, ikinci kitabının yayımlanması için İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in ölümü bekleyeceği konuşuluyor.
  • Haber Merkezi
  • 24.07.2021 - 09:31
  • Güncelleme : 24.07.2021 - 09:32
  Prens Harry’den gizli anlaşma: Kraliçe'nin ölmesini bekliyor

  Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak ABD’de yeni bir hayat kuran Prens Harry, ailesiyle ipleri kopma noktasına getiren Oprah Winfrey röportajından sonra şimdi de kitap anlaşmasıyla gündemden düşmüyor.

  Prens Harry'nin Kraliyet ailesinin başını ağrıtacak kitabıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

  DÖRT KİTAPTAN OLUŞACAK

  Harry'nin dört kitaplık bir anlaşma yaptığı belirtilirken, Kraliyet ailesiyle ilgili ikinci kitabın Kraliçe Elizabeth öldükten sonra piyasaya çıkma şartı bulunduğu öne sürüldü.

  Prens Harry’nin bir değil birden fazla kitap çıkaracağı öne sürüldü. Toplam dört kitap çıkması beklenirken, bunlardan birinin Meghan Markle’ın yazacağı bir sağlık kitabı olacağı da belirtiliyor.

  Prens Harry’den gizli anlaşma: Kraliçe nin ölmesini bekliyor #1

  DİKKAT ÇEKEN ŞART

  Harry’nin ilk kitabının önümüzdeki yıl piyasaya çıkması beklenirken, Kraliyet sırlarını ortaya dökeceği ikinci kitap için farklı bir şart bulunuyor. Buna göre Prens Harry’nin Kraliyet ailesiyle ilgili ikinci kitabının yayımlanması için İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in ölümü beklenecek.

  Prens Harry’den gizli anlaşma: Kraliçe nin ölmesini bekliyor #2

  ÖLÜMÜNDEN SONRA YAYIMLANACAK

  Kitap, Kraliçe hayatını kaybettikten sonra okuyucuyla buluşacak. Söz konusu kitap için böyle bir madde bulunması içinde yer alacak bilgilerle ilgili spekülasyonları artırdı.

  Prens Harry’nin kitaptan alacağı tutarı hayır işleri yapan vakıflara bağışlayacağı belirtiliyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir